ZIO w Soczi: Kanadyjczycy złotymi medalistami olimpijskimi!

Dodany 23-02-2014, 17:02, do: Pozostałe,

Hokejowa reprezentacja Kanady mężczyzn powtórzyła wyczyn pań i zdobyła złoty medal olimpijski. W finale Kanada pokonała pewnie 3:0 Szwecję.
(więcej…)

ZIO w Soczi: Kanadyjści hokeiści w finale!

Dodany 21-02-2014, 21:44, do: Pozostałe,

Reprezentacja Kanady w meczu o finał zmierzyła się z Stanami Zjednoczonymi. Po niezwykle zażartym spotkaniu Kanadyjczycy wygrali mecz 1:0 i o złoto zagrają ze Szwedami.
(więcej…)

ZIO w Soczi: Szwedzi po prestiżowym meczu z Finami w hokejowym finale

Dodany 21-02-2014, 16:04, do: Pozostałe,

W pierwszym meczu półfinałowym turnieju hokejowego mężczyzn Finlandia zmierza się ze Szwecją. Ostatecznie po zaciętym meczu do olimpijskiego finału awansowali Szwedzi.
(więcej…)

ZIO w Soczi: Kanadyjki po horrorze mistrzyniami olimpijskimi w hokeju!

Dodany 20-02-2014, 22:54, do: Pozostałe,

W finale olimpijskim w hokeju na lodzie kobiet doszło do powtórki z Vancouver. Rozstrzygnięcie również było takie jak cztery lata temu - ale Kanada zdobyła olimpijskie złoto w dramatycznych okolicznościach.
(więcej…)

ZIO w Soczi: Szwajcarki po dramatycznej końcówce z brązowymi medalami

Dodany 20-02-2014, 19:21, do: Pozostałe,

Reprezentantki Szwajcarii zdobył brązowy medal w hokeju na lodzie. Szwajcarki musiały jednak przedtem stoczyć wyczerpujący bój ze Szwecją, którą pokonały 4:3.
(więcej…)

ZIO w Soczi: USA ostatnim półfinalistą

Dodany 19-02-2014, 21:03, do: Pozostałe,

W ostatnim ćwierćfinałowym meczu hokeistów wzięły udział ekipy Stanów Zjednoczonych i Czech. Po trzech zaciętych i wyrównanych tercjach z awansu do półfinału cieszyli się Amerykanie. (więcej…)

ZIO w Soczi: Kanada z awansem do półfinału

Dodany 19-02-2014, 20:28, do: Pozostałe,

Zacięty mecz hokejowy towarzyszył nam podczas środowego wieczoru. Kanada rywalizowała z Łotwą o awans do półfinału Zimowych Igrzysk Olimpijskich - Soczi 2014. Po trzech tercjach z uśmiechami na twarzach schodzili Kanadyjczycy, których czeka walka o medale. (więcej…)

ZIO w Soczi: Finowie w półfinale

Dodany 19-02-2014, 15:03, do: Pozostałe,

W drugim ćwierćfinale oglądaliśmy ekipy z Finlandii i Rosji. Po dwóch tercjach bliżej awansu byli Finowie, którzy ostatecznie podtrzymali wynik i postawili kropkę nad "i". (więcej…)

ZIO w Soczi: Szwedzki potop zalał Słowenię

Dodany 19-02-2014, 10:57, do: Pozostałe,

Męskie drużyny przystąpiły do rywalizacji o półfinał. W pierwszym ćwierćfinale Szwedzi zmierzyli się ze Słoweńcami. Po bardzo wyrównanym meczu zwycięzcami zostali hokeiści ze Szwecji, którzy awansowali do kolejnej rundy. (więcej…)

ZIO w Soczi: Olimpijska przygoda słoweńskich hokeistów trwa dalej

Dodany 18-02-2014, 12:15, do: Pozostałe,

W pierwszym meczu kwalifikacyjnym o awans do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego w hokeju mężczyzn, debiutująca w Igrzyskach Słowenia pokonała Austrię 4:0. O półfinał przyjdzie jej teraz zmierzyć się z kadrą Szwecji. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 15 16 następne »