Matt Horwich to postać doskonale znana kibicom MMA w Polsce i na całym świecie. 33-letni Amerykanin wystąpił na ostatniej gali KSW i przegrał po dogrywce z Michałem "Cipao" Materlą. Teraz Horwich zapowiada, że kolejna jego walka odbędzie się w Polsce.
Horwich z bardzo dobrej strony zaprezentował się podczas KSW 17. Amerykanin pokazał przede wszystkim żelazną kondycję oraz bardzo dobre umiejętności parterowe. 33-latek na swoim koncie ma ... 47 walk i legitymuje się bilansem (26-20-1).
Były zawodnik UFC zapowiedział, że w kwietniu pojawi się w Polsce, na swojej kolejnej walce. Czy zwycięskiej? On sam na pewno tego chce, bowiem od trzech walk schodzi z ringu pokonany. Niedługo powinniśmy przekonać się, czy będzie to kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki, czy może coś innego.