IO: Złoto i brąz polskich wioślarek!

Dodany 11-08-2016, 16:50, do: Wioślarstwo,

Dwa medale zdobyły polskie wioślarki w środowych finałach na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Złoto wywalczyła dwójka podwójna, a brąz czwórka. (więcej…)

Igrzyska Europejskie na dwadzieścia medali

Dodany 29-06-2015, 16:48, do: Szermierka, Pływanie, Kolarstwo, Sporty walki, Wioślarstwo, Pozostałe,

W niedzielę odbyła się ceremonia zakończenia Pierwszych Igrzysk Europejskich w Baku. Nasi reprezentanci łącznie zdobyli dwadzieścia medali, co dało im dziewiętnastą lokatę w klasyfikacji medalowej państw biorących udział w zawodach. (więcej…)

Igrzyska Europejskie: Czwórka kajakarska kobiet z brązowym medalem

Dodany 15-06-2015, 13:12, do: Wioślarstwo, Pozostałe,

Na razie na Igrzyskach Europejskich w Baku medale dla Polski zdobywają panie. Dzisiaj brązowy medal w kategorii czwórek(K4) wywalczyła nasza załoga.
(więcej…)

Igrzyska Europejskie: Dobry występ polskich wioślarzy

Dodany 14-06-2015, 14:36, do: Wioślarstwo,

W niedzielę do rywalizacji w Igrzyskach Europejskich włączyli się polscy wioślarze i kajakarze. Wszyscy nasi reprezentanci pozytywnie przebrnęli przez kwalifikacje. (więcej…)

Wioślarze w Gdańsku rywalizują nawet po sezonie

Dodany 26-11-2012, 00:22, do: Wioślarstwo,

Nabierają tempa przygotowania do kolejnej edycji gdańskich zawodów na ergometrze wioślarskim.
Impreza odbędzie się w pierwszą sobotę grudnia (01.12) w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS przy ulicy Kazimierza Górskiego 1. (więcej…)

Wioślarskie zakończenie sezonu w Poznaniu

Dodany 11-11-2012, 22:37, do: Wioślarstwo,

Mgła na poznańskiej Malcie zakończyła sezon wioślarzy. Startowało prawie 300 zawodników i zawodniczek, a rywalizacja toczyła się od wczesnych godzin porannych. Rozstrzygnięcia były zaskakujące. (więcej…)

Justyna Kowalczyk kibicowała Łukaszowi!

Dodany 20-01-2012, 12:41, do: Wioślarstwo,

Przebywający na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie Łukasz Pawłowski w minioną niedzielę wziął udział w biegu narciarskim Salomon Nordic Sunday. Wioślarz na trasie w Jakuszycach wypadł rewelacyjnie i zajął dziesiąte miejsce. (więcej…)

Wicemistrz olimpijski szuka pracy!

Dodany 20-01-2012, 12:38, do: Wioślarstwo,

Wioślarz Łukasz Pawłowski, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i najprawdopodobniej jedyny torunianin, który wystąpi w tegorocznych Igrzyskach w Londynie... szuka dla siebie nowego zajęcia! (więcej…)

Łukasz Pawłowski celuje w podium MŚ

Dodany 25-08-2011, 10:50, do: Wioślarstwo,

W najbliższą niedzielę w Bled na Słowenii rozpoczną się wioślarskie Mistrzostwa Świata, będącymi jednocześnie kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich. W zawodach wystąpi Łukasz Pawłowski, który ma nadzieję, że jego ekipa zdoła wywalczyć miejsce na podium. (więcej…)

Wioślarska ósemka zaczęła trenować

Dodany 21-12-2010, 22:08, do: Wioślarstwo,

Reprezentanci Polski w wioślarskiej ósemce rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Najważniejszą imprezą będą mistrzostwa świata (28.8-4.9) połączone z główną kwalifikacją olimpijską. Do końca roku oraz w styczniu zawodnicy trenować będą w swych klubach (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następne »