Blamaż Cavs, Redick bohaterem LA

Dodany 25-03-2016, 09:37, do: NBA,

Wczoraj bohaterem był Emmanuel Mundiay, a dziś swoje pięć minut miał J.J Redick. Gracz Clippers zapewnił swojej drużynie wygraną nad Blazers, rzutem w ostatniej sekundzie spotkania.

Jeśli sezon zasadniczy zakończyłby się dziś to Blazers spotkali by się właśnie z LA Clippers w pierwszej rundzie Play Offs. Na pewno nie będą mieli miłych wspomnień z wczorajszego spotkania, bo chociaż jeszcze w czwartej kwarcie prowadzili 7 pkt to cały mecz zakończył się wygraną gospodarzy. Wszystko to za sprawą takiej o to akcji:

Za sensację natomiast należy uznać wynik z Nowego Jorku, gdzie dołujący w lidze Nets pokonali niespodziewanie Cavs. Decydujący okazał się run 14:0 w ostatniej odsłonie meczu. LeBron James i spółka mogła tylko bezradnie patrzeć, kiedy rywale zabierali im zwycięstwo.

Fatalna skuteczność Kevina Love'a i Kyrie Irvinga na pewno nie poprawia nastrojów fanów ekipy z Cleveland przed zbliżającymi się Play offs.

Najlepszym strzelcem Nets okazał się Brook Lopez, który rzucił rywalom 22 pkt.

Także w Nowym Jorku, ale w hali na Manhatanie, a więc w słynnej MSG odbył się mecz Bulls-Knicks. Niegdyś uznawany byłby za klasyk, a dziś jedyne jedno z wielu spotkań ligi NBA. Mimo to nie zabrakło efektownych zagrań, a zwycięsko z potyczki wyszli Knickerbockers pokonując Byki 106:94. Liderem ekipy z Nowego Jorku był Carmelo Anthony, który ukończył zawody z 26 oczkami.