Dość ciekawe informacje znów dochodzą z Anglii. Mimo, iż niedawno zakończyła się zimowa sesja transferowa, to dziennikarze znowu spekulują na temat letnich wzmocnień, czy też osłabień poszczególnych drużyn. Można powiedzieć, że lato ciekawie zapowiada się w Chelsea.
Frank Lampard, a także Florent Malouda nie są szczęśliwi z tego co dzieje się w szeregach "The Blues", a więc na światło dzienne przyszła informacja o ich rzekomym odejściu do innego klubu. Chelsea w Premier League, czy też w Champions League nie pokazuje się z najlepszej strony i właśnie przez to dwaj wydawałoby się ważni piłkarze będą mogli prawdopodobnie odejść.
Andre Villas-Boas i Roman Abramowicz chcieli stworzyć młodą, ale głodną sukcesów drużynę, lecz mimo wszystko nie udaje im się to. Jak dobrze wiemy Frank Lampard i Florent Malouda do takich nie należą, więc to mógłby być kolejny powód, przez który obaj piłkarze odejdą z klubu ze Stamford Bridge.
Na domiar złego, nie tylko oni mogą odejść z Chelsea. Bliski tego jest też Didier Drogba, który po powrocie z PNA nie błyszczy i może przyjąć kierunek Nicolasa Anelki, który z Chelsea odszedł do Shanghai Shenhua. Tym bardziej, że jego kontrakt kończy się w czerwcu.
Dla Daily Telegraph wypowiedział się także ktoś z klubu:
- Właściciel nie jest zadowolony z Chelsea. Ma pretensje nie tylko do trenera, ale także do zawodników, którzy nic szczególnego nie pokazują. Piłkarze wspierają Boasa, ale niektórzy tego nie robią, a w efekcie mogą odejść.