Lotto Ekstraklasa: Dwugłos trenerski po meczu Cracovia - Piast Gliwice

Dodany 17-07-2016, 21:47, do: Ekstraklasa,

W meczu pierwszej kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia pokonała Piast Gliwice 5:1 (2:0). Dzięki temu zwycięstwu i pięciu strzelonym bramkom "Pasy" wskoczyły na fotel lidera. Zobacz, jak to spotkanie skomentowali szkoleniowcy obu drużyn: Jacek Zieliński oraz Jiři Neček.

Jacek Zieliński: - Duża radość, bo zwycięstwo na inaugurację zawsze cieszą. Zagraliśmy całkiem fajny mecz, choć brakuje nam jeszcze trochę spokoju, czy mądrości w rozegraniu, ale wszystko przyjdzie z czasem. Pomalutku zaczynamy odrabiać to, co straciliśmy dziesięć dni temu. Występ dwóch naszych debiutantów - Mateusza Szczepaniaka i Roberta Litauszki - oceniam bardzo pozytywnie.

Jiři Neček: - To dla mnie przykre doświadczenie przegrać w pierwszym meczu 1:5. To było dla nas trudne spotkanie, szybko straciliśmy bramkę, a później kolejną tuż przed końcem pierwszej połowy.. W przerwie wprowadziliśmy dwie zmiany, liczyliśmy na coś więcej, niestety Cracovia strzelała kolejne bramki. Niektórzy nasi piłkarze muszą wrócić na ziemię i ponownie ciężko pracować, by grać tak jak w poprzednim sezonie.

źródło: inf. własna + cracovia.pl