Baraż I-II liga: Bytovia przypieczętowała utrzymanie zwycięstwem w Radomiu

Dodany 18-06-2017, 19:51, do: I liga, II liga,

Rewanżowy pojedynek barażowy między drugoligowym Radomiakiem Radom i pierwszoligową Bytovią Bytów zakończył się wynikiem 0:2 (0:0). Pierwszy pojedynek między tymi zespołami również padł łupem podopiecznych Adriana Stawskiego i to oni zapewnili sobie grę w przyszłym sezonie na boiskach I ligi.

Radomiak po porażce w pierwszym meczu 0:4 stanął przed ciężkim zadaniem odrobienia tej pokaźniej straty. Gospodarze nie sprostali jednak wyzwaniu przegrywając również rewanżowe starcie. Bytovia pierwszego gola zdobyła w 51. minucie po błędzie gospodarzy, którzy stracili piłkę na własnej połowie. Do futbolówki w polu karnym dopadł Michał Rzuchowski i potężnym strzałem pokonał Filipa Adamczyka. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 75. minucie kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnym strzałem głową pewnie umieścił piłkę w sieci.

Radomiak Radom - Bytovia Bytów 0:2 (0:0); Pierwszy mecz: 0:4
0:1 - Michał Rzuchowski (51.)
0:2 - Michał Rzuchowski (75.)

źródło: inf. własna + lajfy.com