Liga Europy: Pary II rundy eliminacji

Dodany 19-06-2017, 13:51, do: Ekstraklasa, Liga Europy,
Liga Europy: Pary II rundy eliminacji

W siedzibie UEFA rozlosowano w poniedziałek również pary II rundy eliminacji Ligi Europy. Jeśli Lech Poznań wyeliminuje FK Pelister Bitola w I rundzie to w następnej zmierzy się z norweskim FK Haugesund lub Coleraine FC z Irlandii Północnej. Natomiast Jagiellonia Białystok po awansie zmierzy się z Gabala SC z Azerbejdżanu.

Pary II rundy eliminacji Ligi Europy
Pierwsze mecze 13 lipca, rewanże 20 lipca

FK Haugesund lub Coleraine FC - Lech Poznań lub FK Pelister Bitola
Gabala SC - Jagiellonia Białystok lub Dinamo Batumi
FK Partizani lub PFC Botew Płowdiw - Beitar Jerozolima lub Vasas FC
FK Żeljeznicar lub FK Zeta - AIK Solna lub KI Klaksvik
Apollon Limassol - FC Zaria Balti lub FK Sarajewo
AEK Larnaka lub Lincoln FC - Lavedia Tallinn lub Cork City
Broendby IF - VPS Vaasa lub NK Olimpija Lublana
FK Rabotnicki Skopje lub SP Tre Penne - Dinamo Mińsk lub NSI Runavik
IFK Norrkoping lub FC Prishtina - Saint Johnstone lub FK Trakai
Slovan Bratysława lub Pyunik Erywań - Lyngby BK lub Bangor City FC
Panionios Ateny - FC Shirak lub ND Gorica
Hajduk Split - PFC Lewski Sofia lub FK Sutjeska
Stjarnan lub Shamrock Rovers - FK Mlada Boleslav
PFC Zire lub FC Differdange 03 - FC Astra Giurgiu
Nomme Kalju FC lub B36 Torshavn - Videoton FC lub Balzan FC
Maccabi Tel-Awiw lub KF Tirana - SJK Seinajoki lub KR Reykjavik
Chikhura Sachkhere lub SCR Altach - Dinamo Brześć
Aberdeen FC - Ordabasy Shymkent lub NK Siroki Brijeg
Valletta FC lub SS Folgore - FC Utrecht
Ostersunds FK - Galatasaray Stambuł
Ferencvarosi TC lub FK Jelgava - FC Midtjylland lub Derry City FC
FK Vojvodina Nowy Sad lub MFK Rużomberok - SK Brann
FK Mladost Lucani lub Inter Baku - SC Fola Esch lub FC Milsami Orhei
Sturm Graz - FK Mladost Podgorica lub Gandzasar Kapan
Crusaders FC lub FK Liepaja - Szachtior Soligorsk lub FK Suduva
Bala Town FC lub FC Vaduz - ODDS BK lub Ballymena United
Dacia Kiszyniów lub KF Shkendija - Connah's Quay Nomads lub HJK Helsinki
FK Ventspils lub Valur Reykjavik - NK Domżale lub FC Flora Tallinn
AS Trencin lub FC Torpedo - Bnei Yehuda Tel-Awiw
Rangers FC lub Progres Niederkorn - AEL Limassol FC lub St. Josephs FC
FC Irtysz Pawłodar lub PFC Dunav Ruse - FK Crvena Zvezda Belgrad lub Floriana FC
UE Santa Coloma lub NK Osijek - FC Luzern

źródło: inf. własna
  • średnia glosów: 0

Nikt tego jeszcze nie oceniał.

opublikowny przez Piotr Sznajdrowicz około 6 dni temu
Zobacz również: