Liga Mistrzów: Hitowe starcia w ćwierćfinałach

Dodany 17-03-2017, 16:24, do: Liga Mistrzów,

W samo południe w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów sezonu 2016/17. Najciekawiej zapowiadają się starcia Bayernu Monachium z Realem Madryt i Juventusu FC z FC Barceolona. (więcej…)

Liga Mistrzów: AS Monaco wyrzuciło za burtę Manchester City

Dodany 15-03-2017, 23:35, do: Liga Mistrzów,

Po ciekawym spotkaniu AS Monaco pokonało u siebie Manchester City F.C. 3:1 (2:0) i zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Gola na wagę awansu zdobył na kwadrans przed końcem meczu Tiemoué Bakayoko. (więcej…)

Liga Mistrzów: Zwycięski remis Atletico

Dodany 15-03-2017, 23:22, do: Liga Mistrzów,

Atletico Madryt utrzymało w rewanżu z Bayerem Leverkusen przewagę z pierwszego meczu i awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Diego Simeone na własnym stadionie osiągnęli bezbramkowy remis. (więcej…)

Liga Mistrzów: Odrodzone Lisy awansowały do ćwierćfinału

Dodany 14-03-2017, 23:48, do: Liga Mistrzów,

Po golach Wesa Morgana i Marca Albrightona Leicester City F.C. pokonało w meczu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów Sevillę FC 2:0 (1:0) i wywalczyło awans do ćwierćfinału. (więcej…)

Liga Mistrzów: Juventus przypieczętował awans

Dodany 14-03-2017, 23:31, do: Liga Mistrzów,

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus FC pokonał FC Porto 1:0 (1:0) i awansował do dalszej fazy turnieju. W pierwszym pojedynku 2:0 wygrał mistrz Włoch. (więcej…)

Liga Mistrzów: Cud na Camp Nou się spełnił! FC Barcelona wyeliminowała PSG

Dodany 09-03-2017, 00:00, do: Liga Mistrzów,

Dzięki trzem bramkom zdobytym w ostatnich ośmiu minutach FC Barcelona odrobiła straty z meczu sprzed trzech tygodni wygrywając na Camp Nou z Paris Saint-Germain FC aż 6:1! W ten sposób ''Duma Katalonii'' dokonała historycznej ''remontady'' zostając pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która awansowała po porażce 4:0 w pierwszym spotkaniu. (więcej…)

Liga Mistrzów: Pewna wygrana i awans Borussii. Hat-trick Aubameyanga

Dodany 08-03-2017, 23:05, do: Liga Mistrzów,

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Borussia Dortmund pokonała Benficę Lizbona 4:0 (1:0) i pewnie awansowała do dalszej części rozgrywek. Hat-trickiem popisał się Pierre-Emerick Aubameyang. (więcej…)

Liga Mistrzów: Bayern po raz drugi zdemolował Arsenal

Dodany 07-03-2017, 23:26, do: Liga Mistrzów,

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał w Londynie tamtejszy Arsenal FC 5:1 (0:1). Mistrz Niemiec również w pierwszym meczu zdemolował angielski zespół takim samym rezultatem i pewnie awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek. (więcej…)

Liga Mistrzów: Na kłopoty... Sergio Ramos

Dodany 07-03-2017, 23:22, do: Liga Mistrzów,

Mimo niezłej postawy szczególnie w pierwszej połowie SSC Napoli uległo Realowi Madryt 1:3 (1:0) i odpadło z Ligi Mistrzów przegrywając w dwumeczu aż 2:6. Kolejny raz ''Los Blancos'' uratował Sergio Ramos, który strzelił dwa gole po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. (więcej…)

Liga Mistrzów: Sevilla pokonała Leicester City

Dodany 22-02-2017, 23:13, do: Liga Mistrzów,

W meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Sevilla po golach Pablo Sarabii i Joaquín Correi pokonała mistrza Anglii Leicester City 2:1 (1:0). Bramkę dla gości zdobył w 73. minucie Jamie Vardy. W drużynie gości nie mogli wystąpić nie zgłoszeni do tych rozgrywek Polacy: Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 154 155 następne »