Dodany 28-02-2017, 17:25, do: Ekstraklasa, Europa, Świat,

Długo oczekiwany transfer w Białymstoku stał się faktem! Cillian Sheridan podpisał dziś 2,5-letni kontrakt z Jagą! (więcej…)

Dodany 27-02-2017, 16:57, do: Ekstraklasa, Europa, Świat,

Oferta transferowa Jagi za irlandzkiego napastnika została zaakceptowana! Tak informuje na swoim twitterze Omonia Nikozja... (więcej…)

Dodany 16-02-2017, 21:47, do: Ekstraklasa, Świat,

20-letni Ever Valencia i o pół roku młodszy Cristian Echavarria Velez zostali wypożyczeni przez Wisłę Kraków do końca obecnego sezonu z opcją wykupu. Obaj piłkarze to skrzydłowi pomocnicy i wychowankowie tego samego klubu CD Independiente Medelli. (więcej…)

Puchar Narodów Afryki 2017: Kamerun mistrzem po raz piąty!

Dodany 05-02-2017, 22:32, do: Świat,

Kamerun, w składzie z dwoma byłymi zawodnikami polskich klubów, po zwycięstwie 2:1 nad Egiptem został triumfatorem Pucharu Narodów Afryki 2017! (więcej…)

Obrońca ze Szkocji wzmacnia Jagiellonię!

Dodany 26-01-2017, 15:40, do: Ekstraklasa, Europa, Świat,

Nowym zawodnikiem lidera został dziś szkocki obrońca z polskimi korzeniami Ziggy Gordon.Jutro dołączy do drużyny, która przebywa na zgrupowaniu w Turcji. (więcej…)

Były kat celem transferowym lidera!

Dodany 14-01-2017, 02:30, do: Ekstraklasa, Świat, Europa,

Cillian Sheridan z Omonii Nikozja, którego bramka wyeliminowała Jagę z eliminacji Ligi Europy półtora roku temu, jest pierwszy na liście życzeń ekipy Michała Probierza! (więcej…)

Ruchy transferowe w Jadze! Jest Litwin, będą kolejni...

Dodany 13-01-2017, 01:54, do: Ekstraklasa, Europa, Świat,

Arvydas Novikovas podpisze dzisiaj umowę z Jagiellonią Białystok, z klubu odchodzi zaś Łukasz Sołowiej. To jednak nie koniec zmian kadrowych u lidera... (więcej…)

KMŚ: Real Madryt klubowym mistrzem świata

Dodany 18-12-2016, 14:30, do: Świat, Liga hiszpańska,

W Jokohamie w niedzielę rozegrano mecz o 3. miejsce i finał Klubowych Mistrzostw Świata. Trzecią drużyną globu zostało Atletico Nacional, które po rzutach karnych okazało się lepsze od Club America. Trofeum trafiło do Realu Madryt. "Królewscy" dopiero po dogrywce pokonali Kashima Antlers. (więcej…)

KMŚ: Real Madryt w finale!

Dodany 15-12-2016, 14:29, do: Świat,

W drugim półfinale Klubowych Mistrzostw Świata Real Madryt zgodnie z planem pokonał meksykański Club América 2:0. Bramki dla Królewskich zdobyli Karim Benzema i Cristiano Ronaldo. (więcej…)

KMŚ: Kashima Antlers pierwszym finalistą

Dodany 14-12-2016, 16:26, do: Świat,

Niespodzianką zakończył się pierwszy półfinał Klubowych Mistrzostw Świata. Mistrzowie japońskiej J-League Kashima Antlers pokonali zwycięzców Copa Libertadores Atlético Nacional 3:0. Wcześniej w meczu o piąte miejsce w turnieju triumfator azjatyckiej Ligi Mistrzów - koreański Jeonbuk Motors pokonał najlepszy zespół Afryki - Mamelodi Sundowns 4:1. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 214 215 następne »