Lotto Ekstraklasa: Sensacja w Warszawie! Legia na kolanach

Dodany 19-02-2017, 20:10

Ruch Chorzów sprawił największą niespodziankę w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy. Ostatni zespół w tabeli wygrał w Warszawie z Legią 3:1 (2:0). (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Podział punktów w Krakowie

Dodany 19-02-2017, 17:53

W pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia zremisowała z Pogonią Szczecin 1:1 (0:0). Po przeciętnej pierwszej połowie po przerwie kibice byli świadkami lepszej gry i dwóch goli dających podział punktów. (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Wysoka wygrana Lecha w Gliwicach

Dodany 18-02-2017, 22:54

Na zakończenie sobotnich zmagań 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał na własnym boisku z Lechem Poznań 0:3 (0:2). Dwa gole dla "Kolejorza" w tym meczu zanotował Radosław Majewski. (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Zwycięstwo Śląska po bramce rezerwowego

Dodany 18-02-2017, 20:17

W drugim sobotnim meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał skromnie Wisłę Kraków 1:0 (0:0). "Biała Gwiazda" miała optyczną przewagę w tym meczu, ale zabrakło jej skuteczności pod bramką Mariusza Pawełka. (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Pewna wygrana Korony

Dodany 18-02-2017, 17:58

W pierwszym sobotnim spotkaniu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Korona Kielce pokonała na własnym boisku Wisłę Płock 4:2. (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Karny w ostatniej sekundzie zabrał wygraną Lechii Gdańsk

Dodany 17-02-2017, 23:10

Po niezwykle emocjonującej drugiej połowie Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1. Punkt dla niecieczan uratował w 96 min. meczu strzałem z rzutu karnego Vladislavs Gutkovskis. Wcześniej bramkę dla Biało-Zielonych zdobył Sławomir Peszko. W ten sposób przewaga Lechii nad drugą Jagiellonią stopniała do punktu. Wcześniej białostoczanie pokonali Górnik Łęczna aż 5:0. (więcej…)

Lotto Ekstraklasa: Miazga w Białymstoku - Jaga znowu w świetnej dyspozycji!

Dodany 17-02-2017, 22:06

Jagiellonia Białystok nie dała szans Górnikowi Łęczna, wygrywając u siebie 5:0! Białostoczanie dogonili w tabeli Lechię, która właśnie gra swój mecz w Niecieczy... (więcej…)

Liga Europy: Łatwa przeprawa Romy

Dodany 16-02-2017, 23:05

Zakończyły się już wszystkie czwartkowe mecze Ligi Europy. Poza Legią i Ajaxem, wieczorną porą swoje spotkania rozgrywało sześć pozostałych par. Roma wysoko wygrała z hiszpańskim Villarrealem, a Anderlecht Bruksela uporał się z Zenitem Sankt Petersburg. Z zaliczką na rewanż udadzą się również drużyny z Bilbao, Stambułu, Manchesteru oraz Gelsenkirchen. (więcej…)

Liga Europy: Remis Legii z Ajaxem

Dodany 16-02-2017, 22:59

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam. Rewanż w Holandii zostanie rozegrany za tydzień. (więcej…)