Selgros broni tytułu. Vistal ze srebrem

Dodany 10-05-2015, 20:54, do: PGNiG Superliga kobiet,

MKS Selgros Lublin w czwartym meczu pokonał na wyjeździe Vistal Gdynię broniąc tytułu Mistrza Polski. Chociaż drużyna Pawła Tetelewskiego pokazała charakter wygrywając sobotni (trzeci) pojedynek w rzutach karnych, dzisiaj musiała uznać wyższość lublinianek zdobywając tym samym drugi raz w historii srebrny medal MP. (więcej…)

Dwie wygrane nad Vistalem - Lublin o krok od złota!

Dodany 06-05-2015, 21:12, do: PGNiG Superliga kobiet,

MKS Selgros Lublin dwa razy pokonał Vistal Gdynię na własnym parkiecie w ramach finału PGNiG Superligi kobiet. Od kolejnego mistrzostwa Polski drużynę Sabiny Włodek dzieli tylko jedna wygrana, gdynianki aby wydrzeć złoto musiałyby trzy razy z rzędu pokonać rozpędzone rywalki. Kolejny mecz tych drużyn odbędzie się 9. maja o godzinie 20:00 w Gdyni. (więcej…)

Joanna Drabik dla NiceSport.pl

Joanna Drabik dla NiceSport.pl "Spodziewałyśmy się trudnego spotkania"

Dodany 23-02-2015, 16:27, do: PGNiG Superliga kobiet,

W niedzielę w hali Globus w Lublinie miejscowy MKS Selgros, który jest liderem PGNiG Superligi Kobiet pierwszy raz w tym sezonie przegrał spotkanie. Młoda kołowa - Joanna Drabik rzuciła w tym spotkaniu pięć bramek. (więcej…)

Joanna Drabik dla NiceSport.pl "To spotkanie nie należało do jednego z najtrudniejszych"

Dodany 25-01-2015, 20:46, do: PGNiG Superliga kobiet,

W niedzielę MKS Selgros Lublin na własnym boisku pokonał 41:29 Olimpię-Beskid Nowy Sącz. Joanna Drabik w tym spotkaniu zdobyła 4 bramki. (więcej…)

Jednostronny mecz Vistalu - 71 bramek w Gdyni!

Dodany 25-01-2015, 20:22, do: PGNiG Superliga kobiet,

Po jednostronnym pojedynku Vistal Gdynia wysoko pokonał Ruch Chorzów 41:30, umacniając się na pozycji wicelidera Superligi kobiet. (więcej…)

Powrót Superligi kobiet - Vistal pokonuje Olimpię

Dodany 11-01-2015, 16:55, do: PGNiG Superliga kobiet,

W pierwszym meczu w nowym roku podopieczne Pawła Tetelewskiego pokonały na własnym parkiecie Olimpie Nowy Sącz 35:32. Trener Vistalu postawił na młode zawodniczki, które po przeciętnym spotkaniu zdobyły dla Gdyni dwa punkty. (więcej…)

Agnieszka Kocela dla NiceSport.pl

Agnieszka Kocela dla NiceSport.pl "Mam nadzieję, że na Play-off'y uda mi się wrócić"

Dodany 05-01-2015, 13:51, do: Puchary Żeńskie, PGNiG Superliga kobiet,

Agnieszka Kocela - skrzydłowa MKS Lublin powróciła z Mistrzostw Świata ze złamaną kością łódeczkowatą. Jednak pierwsze diagnozy na to nie wskazywały to zawodniczkę czekają minimum trzy miesiące przerwy. (więcej…)

Agnieszka Kocela kontuzjowana

Dodany 02-01-2015, 16:47, do: PGNiG Superliga kobiet,

Skrzydłowa MKS Lublin powróciła z Mistrzostw Europy z poważną kontuzją. W jednym ze spotkań Kocela doznała złamania kości łódeczkowatej. (więcej…)

"Chciałabym bardzo podziękować za wsparcie" - rozmowa z Aleksandrą Baranowską, bramkarką MKS Selgros Lublin

Dodany 06-12-2014, 16:45, do: PGNiG Superliga kobiet,

Aleksandra Baranowska w klubie z Lublina jest od 2012 roku. Jak sama przyznaje w klubie czuje się coraz pewniej dzięki większej ilości minut na boisku a dzięki ciężkim treningom przez dwa lata, teraz może zbierać plony swojej pracy. (więcej…)

Wysoka wygrana Vistalu. KPR daleko w tyle

Dodany 12-11-2014, 19:05, do: PGNiG Superliga kobiet,

W ramach 10. kolejki PGNiG Superligi kobiet, wicelider tabeli, Vistal Gdynia podejmował u siebie zespół KPR Jelenia Góra. Po jednostronnej drugiej połowie meczu gospodynie mogą pochwalić się kolejnymi punktami. Mecz zakończył się wynikiem 39:26. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 21 następne »