LM: Vive zagra w turnieju finałowym!

Dodany 27-04-2016, 21:10, do: Puchary Żeńskie,

Po wojnie nerwów Vive Tauron Kielce zwyciężyło z niemieckim SG Flensburg-Handewitt, 29:28 i wywalczyło awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa po raz trzeci w historii znaleźli się w najlepszej czwórce rozgrywek. (więcej…)

Final4 Ligi Mistrzyń z polskimi sędziami!

Dodany 22-04-2016, 20:53, do: Puchary Żeńskie,

Para sędziowska Joanna Brehmer – Agnieszka Skowronek otrzymała nominację EHF do poprowadzenia meczu półfinałowego Ligi Mistrzyń pomiędzy rumuńskim CSM Bukareszt, a macedońskim Vardarem Skopje. (więcej…)

PP: Vistal broni Pucharu Polski - Lublin poza podium

Dodany 17-05-2015, 21:21, do: Puchary Żeńskie,

W finale Pucharu Polski Vistal Gdynia spokojnie pokonał Zagłębie Lubin 26:18. W meczu o najniższy stopień podium Pogoń Szczecin zwyciężyła z mistrzem Polski 25:24. Tym samym gdynianki obroniły trofeum Pucharu Polski wywalczone przed rokiem w Szczecinie. (więcej…)

PP: Vistal zamyka drogę do finału Lublinowi - Gdynia i Lubin zagrają o złoto!

Dodany 16-05-2015, 22:53, do: Puchary Żeńskie,

W Final Four Pucharu Polski kobiet Vistal Gdynia zrewanżował się za mistrzostwo Polski miejscowemu Selgrosowi Lublin wygrywając 29:28, tym samym to zespół z nad morza zagra w wielkim finale z Zagłębiem Lubin, który pokonał Pogoń Szczecin 30:20. Ostateczną klasyfikację PP poznamy w niedzielę. (więcej…)

Byzdra ze złotym medalem Ligi Mistrzyń!

Dodany 11-05-2015, 14:03, do: Puchary Żeńskie,

Piłkarki ręczne Buducnost Podgorica wygrały Ligę Mistrzyń. W wielkim finale turnieju Final Four zespół Kingi Byzdry pokonał drużynę Larvika 26:22. Byzdra zdobyła jedną bramkę dla swojego teamu i została trzecią Polką która odebrała najwyższe klubowe trofeum. (więcej…)

Jedna z Polek będzie złotą medalistką Ligi Mistrzyń!

Dodany 09-05-2015, 19:12, do: Puchary Żeńskie, Ligi zagraniczne,

Norweski Larvik HK z Aliną Wojtas w składzie oraz Buducnost Podgorica z Czarnogóry w którym gra Kinga Byzdra wywalczyły udział w finale EHF Ligi Mistrzyń piłkarek ręcznych. Tym samym jedna z Polek sięgnie po najwyższe klubowe trofeum. (więcej…)

Z kim zagra Mistrz Polski w ćwierćfinale PZP?

Dodany 16-02-2015, 18:32, do: Puchary Żeńskie,

W niedzielę 15 lutego Mistrz Polski - MKS Selgros Lublin awansował do ćwierćfinału Pucharu Zdobywców Pucharów. Na kogo może trafić lubelska drużyna? (więcej…)

Joanna Drabik dla NiceSport.pl

Joanna Drabik dla NiceSport.pl "Chwilami grałyśmy bardzo słabo"

Dodany 16-02-2015, 18:06, do: Puchary Żeńskie,

W niedzielę na hali Globus w Lublinie odbył się rewanżowy mecz 1/8 Pucharu Zdobywców Pucharów. Lubelski MKS Selgros przegrał na swoim boisku 21:29 z Randers HK jednak dzięki przewadze z pierwszego spotkania w Danii (27:18) awansowały do ćwierćfinału Pucharu. (więcej…)

Agnieszka Kocela dla NiceSport.pl

Agnieszka Kocela dla NiceSport.pl "Mam nadzieję, że na Play-off'y uda mi się wrócić"

Dodany 05-01-2015, 13:51, do: Puchary Żeńskie, PGNiG Superliga kobiet,

Agnieszka Kocela - skrzydłowa MKS Lublin powróciła z Mistrzostw Świata ze złamaną kością łódeczkowatą. Jednak pierwsze diagnozy na to nie wskazywały to zawodniczkę czekają minimum trzy miesiące przerwy. (więcej…)

Pogrom w Norwegii. MKS Selgros Lublin przegrał z Larvik HK

Dodany 22-11-2014, 21:27, do: Puchary Żeńskie,

W sobotnim meczu Ligi Mistrzyń MKS Lublin udał się do norweskiego Larviku na spotkanie wyjazdowe z liderem grupy D. Mistrzynie Polski przegrały w tym spotkaniu 35:24. (więcej…)