Chemik Police przegrywa w szlagierze 10. kolejki

Dodany 27-11-2010, 19:55, do: I liga kobiet,

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 10. kolejki I ligi kobiet, Chemik Police gładko przegrał z, przechodzącym ostatnio spory kryzys, Piecobiogazem Murowana Goślina 0:3. Całe spotkanie nie należało do tych najbardziej zaciętych.
(więcej…)

Z piekła do nieba. Relacja z meczu PTPS Piła – AZS UEK Kraków

Dodany 20-11-2010, 22:01, do: I liga kobiet,

Mecz w Pile miał, lekko mówiąc, dziwny przebieg. Pierwsze dwa sety padły łupem gości z Krakowa. W kolejnych dwóch bezproblemowo wygrywał PTPS. Dopiero tie-break wzbudził wśród publiczności zgromadzonej na pilskiej hali emocje. MVP spotkania została Natalia Krawulska. (więcej…)

Przerwać passę porażek. Zapowiedź meczu KS Piecobiogaz Murowana Goślina - Gedania Żukowo

Dodany 19-11-2010, 19:36, do: I liga kobiet,

KS Piecobiogaz Murowana Goślina przegrał trzy ostatnie mecze. Dwa w lidze i jedno w Pucharze Polski. W sobotę zawodniczki trenera Jacka Skroka będą miały szansę na przełamanie. (więcej…)

Ciekawie w Ostrowcu. Zapowiedź 9. kolejki I ligi kobiet

Dodany 18-11-2010, 13:38, do: I liga kobiet,

Już w najbliższą sobotę rozegrana zostania 9. kolejka I ligi kobiet. Mecze odbędą się na boiskach: w Policach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Żukowie, Pile oraz Sosnowcu. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy AZS-em KSZO Ostrowiec a Silesią Volley. Zwycięzca tego pojedynku ma szansę na objęcie pozycji wicelidera.
(więcej…)

Czy uda się zrewanżować za ligę?

Dodany 16-11-2010, 01:01, do: I liga kobiet,

W miniony weekend KS Piecobiogaz Murowana Goślina w meczu I ligi przegrał u siebie z PTPS Piła 2:3. We wtorek obie drużyny ponownie spotkają się na boisku. Tym razem w Pucharze Polski. Początek o 18:30. (więcej…)

Gedania Żukowo wygrywa zaległy mecz

Dodany 14-11-2010, 17:28, do: I liga kobiet,

Siatkarki Gedanii Żukowo po raz pierwszy wygrały w tym sezonie na wyjeździe. Podopieczne Pawła Kramka w zaległym meczu z 1. kolejki I ligi pokonały SMS PZPS Sosnowiec 3:2 (25:18, 25:16, 25:27, 20:25, 15:7). - Mogliśmy wygrać za trzy punkty, ale zawodniczki nie chciały dobić rywalek - przyznał szkoleniowiec gedanistek.
(więcej…)

Siatkarskie derby dla PTPS Piła

Dodany 14-11-2010, 11:33, do: I liga kobiet,

Po niezwykle emocjonującym meczu KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina przegrał u siebie z PTPS Piła 2:3. To druga porażka z rzędu drużyna spod Poznania. (więcej…)

Czas na kolejne derby Wielkopolski. Zapowiedź 8. kolejki I ligi kobiet

Dodany 11-11-2010, 14:33, do: I liga kobiet,

Po ostatniej kolejce nastąpiła zmiana lidera. W pojedynku na szczycie, PTPS gładko pokonał dotychczasowego lidera z Mysłowic. W tej kolejce będą miały miejsce, pierwsze od kilku lat, derby Wielkopolski. Tym razem beniaminek I ligi, Piecobiogaz Murowana Goślina, podejmie na własnym parkiecie lidera z Piły. (więcej…)

Beata Strządała:

Beata Strządała: "Nie możemy sobie już pozwolić na stratę punktów"

Dodany 11-11-2010, 11:46, do: I liga kobiet,

W najbliższą sobotę w meczu I ligi siatkówki kobiet KS Piecobiogaz Murowana Goślina zagra we własnej hali zagra z PTPS Piła. Spotkanie to będzie szczególne dla Beaty Strządały. Kapitan drużyny z Murowanej Gośliny w barwach zespołu z Piły zdobyła wiele medali. (więcej…)

Niespodzianka w Sosnowcu

Dodany 07-11-2010, 00:22, do: I liga kobiet,

Pewne zwycięstwo i trzy punkty wywiezione z boiska rywalek, to na pewno cel jaki stawiały sobie zawodniczki Murowanej Gośliny przed meczem w Sosnowcu. W sobotę jednak doszło do nie lada niespodzianki w I lidzie siatkówki kobiet. Piecobiogaz po czterech setach uległ młodym siatkarkom SMS-u Sosnowiec. (więcej…)