Karol Kłos dla NiceSport.pl:

Karol Kłos dla NiceSport.pl: "Myślę, że w końcówce trzeciego seta wkradło się drobne rozluźnienie"

Dodany 19-02-2017, 17:54, do: PlusLiga,

Pewna wygrana PGE Skry Bełchatów ucieszyła nie tylko zawodników, ale z pewnością i ich kibiców. Karol Kłos w krótkiej rozmowie nie krył swojej radości ze szybkiego zwycięstwa i tego jak wyglądało sobotnie spotkanie w hali Energia. (więcej…)

Bartosz Kurek:

Bartosz Kurek: "Wykonujemy swoją pracę i staramy się to robić jak najlepiej"

Dodany 19-02-2017, 17:34, do: PlusLiga,

We wczorajszym spotkaniu PGE Skra Bełchatów pewnie pokonała ekipę Cuprum Lubin. W grze gospodarzy widać było pewność i skoncentrowanie. Od początku do końca to oni narzucali gościom swój styl gry. Jedynie końcówka trzeciego seta dawała Cuprum Lubin nadzieję na wygranie, chociaż seta. Bartosz Kurek, zawodnik PGE Skry Bełchatów przyznaje, że zagrali dobrze we wszystkich elementach. (więcej…)

Lukas Kampa i spółka pokonują Resovię

Dodany 18-02-2017, 22:17, do: PlusLiga,

Jastrzębski Węgiel bardzo dobrze zaczął spotkanie w Rzeszowie i pomimo oddania drugiego seta pokazał siłę i wygrał dwie kolejne partie. Najlepszym zawodnikiem meczu zostały rozgrywający z ekipy Marka Lebedewa. (więcej…)

Indykpol wciąż nie do zatrzymania!

Dodany 18-02-2017, 19:26, do: PlusLiga,

Olsztynianie nie zwalniają tempa. To już 10 zwycięstwo z rzędu podopiecznych Andrei Gardiniego, którzy wciąż wyprzedają Skrę Bełchatów o jeden punkt, co pozwala im utrzymać się w najlepszej trójce. (więcej…)

Pewna wygrana Skry

Dodany 18-02-2017, 18:58, do: PlusLiga,

Zespołowi z Lubina nie udało się zrewanżować za porażkę na własnym boisku. Bełchatowianie pewnie pokonali rywali, co niewątpliwie było zasługą MVP spotkania, który miał 62% skuteczności. (więcej…)

Twardy mecz w Kędzierzynie-Koźlu

Dodany 18-02-2017, 18:54, do: PlusLiga,

Niech nikogo nie zmyli "suchy" wynik meczu pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i GKS-em Katowice, który mistrzowie Polski wygrali 3:0. To było niezwykle emocjonujące i wyrównane spotkanie. Wystarczy tylko popatrzeć na wyniki poszczególnych setów. (więcej…)

Jastrzębianie zawitają w Rzeszowie

Dodany 17-02-2017, 20:37, do: PlusLiga,

Resovia w ramach PlusLigi w sobotę zmierzy się z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla. Dla kogo to spotkanie zakończy się szczęśliwie? Zadowolony ze swoich podopiecznych będzie Andrzej Kowal, czy Mark Lebedew? (więcej…)

Łuczniczka wyszarpuje zwycięstwo w Sosnowcu

Dodany 17-02-2017, 20:31, do: PlusLiga,

Po nierównym, pełnym błędów, oraz nietuzinkowych akcji pojedynku siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz pokonali na wyjeździe MKS Będzin 3:2. Mecz od początku nie stał na zbyt wysokim poziomie. Obie drużyny punkty zdobywały seriami. Bardzo dobre zawody rozegrał dziś bydgoski przyjmujący - Bartosz Filipiak, który został wybrany najlepszym zawodnikiem tego starcia. (więcej…)

Tie-break w Szczecinie (wynik)

Dodany 17-02-2017, 20:04, do: PlusLiga,

Siatkarze ze Szczecina wiedzą jak stopniować emocje swoim kibicom. Na własnej hali przegrywali już 0:2 lecz dzięki determinacji i dobrej grze doprowadzili do piątego seta. W tie-break-u jednak, ulegli siatkarzą z Radomia 9:15. Zapisują jednak na swoje konto cenny punkt, który w późniejszej fazie może być bardzo ważny.
(więcej…)

Olsztyńska lokomotywa zmierza do Kielc po kolejne punkty

Dodany 17-02-2017, 16:50, do: PlusLiga,

Olsztynianie pojechali do Kielc z zamiarem zgarnięcia kompletu punktów i odnotowanie 10 zwycięstwa z rzędu. Kielczanie pod wodzą nowego trenera i wygraniu z Łuczniczką Bydgoszcz będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ale czy rywal ich nie zastopuje? (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 845 846 następne »