Rzeszowianie zrewanżowali się GKS-owi Katowice (wynik)

Dodany 22-02-2017, 23:30

W spotkaniu kończącym 23. kolejkę PlusLigii lepsi okazali się goście. Podopieczni Andrzeja Kowala od samego początku mieli ciężki orzech do zgryzienia, ale zdołali doprowadzić do tie-breaku i przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją stronę. (więcej…)

Komplet punktów jedzie do Kielc

Dodany 22-02-2017, 20:55

Ważne zwycięstwo odnieśli dziś podopieczni Sinana Tanika, którzy po czterech setach pokonali na wyjeździe częstochowski AZS 3:1. W dwóch pierwszych partiach gra toczyła się pod wyraźne dyktando gości. W trzecim secie dobra gra w bloku gospodarzy dała im zwycięstwo. Najwięcej emocji przyniosła czwarta odsłona, która po wielu zwrotach akcji zakończyła się szczęśliwym zwycięstwem kielczan. (więcej…)

BBTS zwycięża bez straty seta (wynik)

Dodany 22-02-2017, 20:44

Bielszczanie odnieśli dzisiaj pierwsze w tym sezonie zwycięstwo 3:0. Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała wygrali Pod Dębowcem z ONICO AZS Politechniką Warszawską. (więcej…)

Podział punktów w zaległym meczu (wynik)

Dodany 22-02-2017, 20:43

W zaległym meczu 14. kolejki Orlen Ligi pomiędzy zespołami Atomu Trefla Sopot i BKS-u PROFI CREDIT Bielsko-Biała nastąpił podział punktów. Dwa z nich trafiły na konto bielszczanek, zaś popularne "Atomówki" musiały zadowolić się jednym "oczkiem". (więcej…)

Trzy punkty zostają w Lubinie (wynik)

Dodany 22-02-2017, 20:21

Hitowy pojedynek tej kolejki Plusligi okazał się być w pełni zdominowany przez gospodarzy, którzy w czterach setach rozprawili się z rywalami z Gdańska. (więcej…)

Znamy komplet uczestników XV Memoriału H.J.Wagnera

Dodany 22-02-2017, 20:20

Do Polski, Francji i Rosji dołączyła reprezentacja Kanady. Tym samym obsada jubileuszowej edycji tego prestiżowego turnieju międzynarodowego została skompletowana. (więcej…)

Passa olsztynian trwa

Dodany 22-02-2017, 20:03

W ciągu całej serii zwycięstw, to pierwsze takie "załamanie" olsztyńskich Akademików. Mimo wielu problemów faworyci tego spotkania nie zawiedli i odnieśli 11. zwycięstwo z rzędu. (więcej…)

ZAKSA wraca z Bydgoszczy z trzema punktami (wynik)

Dodany 22-02-2017, 19:56

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odniosła kolejne pewne zwycięstwo w PlusLidze. W Bydgoszczy mistrzowie Polski pokonali tamtejszą ekipę Łuczniczki 3:0. Tym samym kędzierzynianie nadal są pewnym liderem tabeli. (więcej…)

LM: Udany debiut Magdaleny Śliwy

Dodany 22-02-2017, 19:25

Siatkarki Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza pokonały na własnym parkiecie francuski zespół St-Raphael Var VB 3:0. Był to udany debiut Magdaleny Śliwy na ławce trenerskiej, na której zastąpiła Argentyńczyka, Juana Maneula Serramalerę. (więcej…)