Jesteś ambitną i kreatywną osobą? Lubisz pisać, a Twoim hobby są sporty zimowe? Czekamy właśnie na Ciebie!

(więcej…)

MŚ w Heerenveen: Denis Yuskov poza zasięgiem, trzech Polaków w

MŚ w Heerenveen: Denis Yuskov poza zasięgiem, trzech Polaków w "10"

Dodany 13-02-2015, 19:51, do: Łyżwiarstwo,

Mistrzem świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 metrów został Denis Yuskov. Żadnemu z Polaków nie udało się wywalczyć miejsca na podium. Najlepszym z "biało-czerwonych" był Zbigniew Bródka.

(więcej…)

PŚ w Heerenveen: Waś na podium!

Dodany 07-02-2015, 17:12, do: Łyżwiarstwo,

To kolejny znakomity występ Artura Wasia w tym sezonie. Tym razem zajął drugą pozycję, tuż za Pavlem Kulizhnikovem. Zdecydowanie słabiej spisał się Artur Nogal.

(więcej…)

ZIO w Soczi: Jedenaste miejsce Polaków w klasyfikacji medalowej

Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Soczi 2014 są już za nami. Trzeba przyznać, że były to udane zawody dla polskich sportowców. Łącznie Polacy zdobyli sześć medali, co ostatecznie dało im jedenaste miejsce w klasyfikacji medalowej. (więcej…)

ZIO w Soczi: Złote Holenderki, srebro Polek

Dodany 22-02-2014, 16:31, do: Soczi 2014, Polacy w Soczi, Łyżwiarstwo,

Podobnie jak koledzy z reprezentacji Holenderki spisały się dzisiaj znakomicie i w finale uplasowały się na pierwszym miejscu, zdobywając złoty medal. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Polski, a na najniższym stopniu podium stanęły Rosjanki.

(więcej…)

ZIO w Soczi: Holendrzy triumfują, Polacy z brązem

Dodany 22-02-2014, 16:11, do: Soczi 2014, Polacy w Soczi, Łyżwiarstwo,

Nie ma mocnych na Holendrów. Po raz kolejny reprezentacja tego kraju nie dała szans swoim rywalom i zapisała na swoim koncie złoty medal w biegu drużynowym. Polacy zdobyli kolejny medal na tych igrzyskach, tym razem brązowy.

(więcej…)

ZIO w Soczi: Rosjanie złotymi medalistami sztafety na 5000 metrów

Dodany 21-02-2014, 19:50, do: Soczi 2014, Poza biało - czerwonymi, Łyżwiarstwo,

Finał sztafety mężczyzn miał w short tracku miał niesamowity przebieg. Walka toczyła się na dwóch poziomach - o złoto i o brąz. Medal z najcenniejszego kruszcu powędrował ostatecznie do Rosji.

(więcej…)

ZIO w Soczi: Park zwycięża na 1000 metrów

Dodany 21-02-2014, 19:29, do: Soczi 2014, Poza biało - czerwonymi, Łyżwiarstwo,

Reprezentantka Korei Południowej - Seung-Hi Park okazała się najszybsza podczas wyścigu na 1000 metrów w short tracku. To jej drugi złoty medal W Soczi, gdyż wcześniej triumfowała z koleżankami w sztafecie. Srebro wywalczyła Chinka Kexin Fan, a brąz Suk Hee Shim także z Korei. (więcej…)

ZIO w Soczi: Victor An ze złotem na 500 metrów

Dodany 21-02-2014, 19:13, do: Soczi 2014, Poza biało - czerwonymi, Łyżwiarstwo,

Reprezentant Rosji - Victor An okazał się najszybszy podczas wyścigu na 500 metrów w short tracku. To jego drugi złoty medal W Soczi, gdyż wcześniej zwyciężył w rywalizacji na 1000 metrów. Srebro wywalczył Chińczyk Dajing Wu, a brąz Charle Cournoyer z Kanady. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 17 18 następne »