ATP World Tour Finals: Murray przerwał panowanie Djokovicia

Dodany 21-11-2016, 20:15, do: ATP,

Andy Murray przerwał panowanie Novaka Djokovicia w męskim tenisie. Szkot pokonał tenisistę z Belgradu w finale turnieju kończącego sezonu ATP World Tour Finals rozgrywanym w Londynie i wyprzedził go w światowym rankingu. (więcej…)

ATP Indian Wells: Novak Djoković zdobył kolejny tytuł

Dodany 21-03-2016, 10:20, do: ATP,

Novak Djoković sięgnął po trzeci z rzędu, a piąty w karierze, tytuł w Indian Wells. W finale lider rankingu rozbił Milosa Raonica, wygrywając 6:2, 6:0. (więcej…)

ATP Indian Wells: Djoković zmierzy się z Raoniciem w finale

Dodany 20-03-2016, 11:29, do: ATP,

Novak Djoković wygrał z Rafaelem Nadalem 7:6(5), 6:2 i w finale turnieju w Indian Wells zmierzy się z Milosem Raoniciem. Kanadyjczyk w trzech setach pokonał Davida Goffina. (więcej…)

ATP Madras: Trzeci z rzędu triumf Wawrinki

Dodany 10-01-2016, 16:46, do: ATP,

Stan Wawrinka po raz trzeci z rzędu wygrał zawody rangi ATP World Tour 250 na kortach twardych w Madrasie (z pulą nagród 425,5 tys. dolarów). W tegorocznym finale wygrał 6:3, 7:5 z Chorwatem Borną Coriciem. (więcej…)

ATP Brisbane: Raonić zrewanżował się Federerowi

Dodany 10-01-2016, 16:36, do: ATP,

Milos Raonić pokonał 6:4, 6:4 Szwajcara Rogera Federera w finale turnieju ATP World Tour 250 na kortach twardych w Brisbane (z pulą nagród 404,7 tys. dolarów). Kanadyjczyk zrewanżował się tenisiście z Bazylei za zeszłoroczną porażkę. (więcej…)

ATP Doha: Djoković lepszy od Nadala w finale

Dodany 09-01-2016, 20:10, do: ATP,

W finale turnieju Qatar ExxonMobil Open na twardych kortach w Doha (z pulą nagród 1,1 mln dolarów), w którym zagrali dwaj najwyżej rozstawieni zawodnicy lepszy okazał się Novak Djoković. (więcej…)

Nadal najlepszy w Abu Zabi

Dodany 02-01-2016, 20:30, do: ATP,

Rafael Nadal wygrał pokazowy turniej Mubadala World Tennis Championship w Abu Zabi. W finale Hiszpan pokonał 7:6 (7-3), 6:3 reprezentującego Kanadę Milosa Raonicia. (więcej…)

ATP Wolrd Tour Finals: Triumf Djokovicia

Dodany 22-11-2015, 23:45, do: ATP,

Najwyżej rozstawiony Novak Djoković pokonał Szwajcara Rogera Federera 6:3, 6:4 w finale turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. Serb po raz czwarty z rzędu, a piąty w karierze wygrał kończącą sezon imprezę Masters. (więcej…)

Janowicz skreczował w finale w Montpellier

Dodany 08-02-2015, 17:54, do: Polacy, ATP,

Jerzy Janowicz wciąż bez indywidualnego tytułu w zawodowych kortach. W swoim trzecim w karierze finale Polak musiał poddać mecz z powodu choroby. (więcej…)

Tysięczne zwycięstwo Rogera Federera

Dodany 11-01-2015, 14:44, do: ATP,

Roger Federer ma już na swoim koncie tysiąc zwycięskich meczów w cyklu ATP. Jubileuszową wygraną odniósł w finale turnieju w Brisbane. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 145 146 następne »