IO: Andy Murray obronił tytuł z Londynu

Dodany 15-08-2016, 10:12, do: Pozostałe,

Andy Murray zdobył złoty medal w singlu mężczyzn na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Tym samym Szkot powtórzył sukces z Londynu i jako pierwszy tenisista w historii obronił tytuł mistrza olimpijskiego. (więcej…)

IO: Monica Puig ze złotym medalem

Dodany 15-08-2016, 09:54, do: Pozostałe,

Monica Puig pokonała 6:4, 4:6, 6:1 Andżelikę Kerber w finale turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro. Dla Portorykanki to największy sukces w karierze. (więcej…)

Olimpijska niemoc Agnieszki Radwańskiej

Dodany 06-08-2016, 21:51, do: Polacy, Pozostałe,

Agnieszka Radwańska za burtą olimpijskiego turnieju w Rio de Janeiro. Polka odpadła już w I rundzie po porażce z Chinką Saisai Zheng (4:6, 5:7). (więcej…)

Puchar Hopmana dla Australii

Dodany 09-01-2016, 13:27, do: Pozostałe,

Daria Gavrilova i Nick Kyrgios zwyciężyli w tegorocznej edycji Pucharu Hopmana, czyli nieoficjalnych mistrzostwach świata w grze mieszanej. W finale Australijczycy okazali się lepsi od reprezentujących Ukrainę Jeleny Switoliny i Aleksandra Dołgopołowa. (więcej…)

Zostań redaktorem działu

Zostań redaktorem działu "Tenis"!

Dodany 11-02-2015, 18:23, do: Pozostałe,

Jesteś osobą ambitną i kreatywną? Lubisz pisać, a Twoim hobby jest tenis? Napisz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie! (więcej…)

Radwańska i Janowicz z Pucharem Hopmana!

Dodany 10-01-2015, 14:40, do: Pozostałe, Polacy,

Historyczny sukces polskiego tenisa. Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz zdobyli Puchar Hopmana. W finale Polacy pokonali 2:1 Amerykanów Serenę Williams i Johna Isnera. (więcej…)

Puchar Hopmana: Polska w finale!

Dodany 09-01-2015, 15:08, do: Polacy, Pozostałe,

Reprezentacja Polski zagra w finale Pucharu Hopmana rozgrywanego na kortach twardych w australijskim Perth. Decydujący punkt dla biało-czerwonych zdobył Jerzy Janowicz. (więcej…)

Puchar Hopmana: Williams i Isner pierwszymi finalistami

Dodany 08-01-2015, 16:12, do: Pozostałe,

Serena Williams i John Isner wygrali rywalizację w grupie A Pucharu Hopmana i zagrają w sobotnim finale nieoficjalnych mistrzostw świata par mieszanych. (więcej…)

Dodany 20-02-2013, 16:17, do: Pozostałe,

Hiszpanie z Pucharem Hopmana

Dodany 06-01-2013, 15:08, do: Pozostałe,

Reprezentacja Hiszpanii w składzie z Anabel Medina Garrigues i Fernando Verdasco zostali triumfatorami 25. edycji rozgrywek o Puchar Hopmana, nieoficjalnych tenisowych mistrzostw świata drużyn mieszanych. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 41 42 następne »