Złoty Kask dla Przemysława Pawlickiego! (wyniki)

Dodany 20-04-2017, 19:09, do: Kaski,
Złoty Kask dla Przemysława Pawlickiego! (wyniki)

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyły się zawody o Złoty Kask rozegrane w Zielonej Górze. Czołowa piątka uzyskała awans do eliminacji Speedway Grand Prix, a czołowa szóstka do eliminacji SEC.

Wyniki:
1. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) (2,2,3,2,2) 11
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) (2,2,2,3,1) 10
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (0,3,2,2,3) 10
4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) (1,3,2,1,3) 10
5. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) (2,1,3,3,0) 9
6. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) (3,3,w,2,1) 9
7. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,1,1,1,2) 8
8. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) (3,0,3,2,0) 8
9. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) (1,1,2,3,1) 8
10. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) (0,1,3,d,3) 7
11. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) (2,3,0,0,2) 7
12. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) (3,0,1,3,0) 7
13. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław) (0,2,1,1,2) 6
14. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) (1,2,0,0,3) 6
15. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) (1,0,1,1,1) 4
16. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) (0,0,0,0,0) 0
17. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) NS
18. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk) NS

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Dudek, Jabłoński, Woźniak
2. Jamróg, Prz.Pawlicki, Drabik, Jeleniewski
3. Miedziński, Kasprzak, Szczepaniak, Janowski
4. Protasiewicz, Kołodziej, Przedpełski, Pi.Pawlicki
5. Pi.Pawlicki, Woźniak, Janowski, Jeleniewski
6. Miedziński, Przedpełski, Dudek, Jamróg
7. Kasprzak, Prz.Pawlicki, Gomólski, Protasiewicz
8. Drabik, Kołodziej, Szczepaniak, Jabłoński
9. Jamróg, Kołodziej, Woźniak, Kasprzak
10. Dudek, Szczepaniak, Protasiewicz, Jeleniewski
11. Janowski, Drabik, Gomólski, Przedpełski
12. Prz.Pawlicki, Pi.Pawlicki, Jabłoński, Miedziński (w)
13. Szczepaniak, Prz.Pawlicki, Woźniak, Przedpełski
14. Dudek, Pi.Pawlicki, Woźniak, Kasprzak
15. Kołodziej, Miedziński, Gomólski, Jeleniewski
16. Protasiewicz, Jamróg, Jabłoński, Janowski (d)
17. Drabik, Woźniak, Miedziński, Protasiewicz
18. Janowski, Prz.Pawlicki, Kołodziej, Dudek
19. Pi.Pawlicki, Gomólski, Szczepaniak, Jamróg
20. Przedpełski, Kasprzak, Jabłoński, Jeleniewski
Bieg dodatkowy o miejsca 2-4:
21. Kołodziej, Pi.Pawlicki, Drabik

źródło: falubaz.com
  • średnia glosów: 5

Średnia ocen: 5, ilość głosów: 1

opublikowny przez Natalia Derendal 4 miesięcy temu