Maksym Drabik:

Maksym Drabik: "Po części w to nie dowierzam"

Dodany 02-08-2017, 13:26, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ,

Maksym Drabik z kompletem punktów został zwycięzcą pierwszej rundy Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship 2017, która odbyła się w Poznaniu. Pomimo sześciu punktów przewagi w klasyfikacji generalnej nad Bartoszem Smektałą i Maxem Fricke’m, "Torres” zachowuje duży spokój. (więcej…)

IMŚJ: Maksym Drabik najlepszy w Poznaniu

Dodany 24-07-2017, 12:20, do: IMŚJ/DMŚJ,

Maksym Drabik z kompletem punktów zwyciężył w I rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozegranej w Poznaniu. Podium uzupełnili Bartosz Smektała i Jewgienij Kostygow. (więcej…)

Eduard Krcmar:

Eduard Krcmar: "Z pewnością wyciągnę wnioski z minionego sezonu"

Dodany 21-07-2017, 11:26, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ,

Eduard Krcmar to jedyny reprezentant Czech w tegorocznej stawce EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która już w niedzielę 23 lipca zainauguruje walkę o punkty w Poznaniu. Reprezentant Czech był również stałym uczestnikiem ubiegłorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, w którym po trzech rundach sklasyfikowany został na jedenastej pozycji w klasyfikacji generalnej. (więcej…)

Brady Kurtz:

Brady Kurtz: "Nie miałem natomiast okazji ścigać się w Poznaniu"

Dodany 21-07-2017, 07:17, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ,

Brady Kurtz jest jednym z trzech Australijczyków, który walczyć będą o miano najlepszego młodzieżowca w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Sezon 2017, dla „Eddie’go”, jest jak dotąd najlepszym w jego karierze, a fakt ten sprawia, że Kurtz, jest jednym z kandydatów do zdobycia medalu w juniorskim czempionacie. (więcej…)

Dimitri Berge - francuski rodzynek w IMŚJ

Dodany 12-07-2017, 10:58, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ,

W niedzielę 23 lipca w Poznaniu odbędzie się pierwsza runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednym z pretendentów do tytułu jest Dimitri Berge, reprezentujący Francję. (więcej…)

Chcę być tak dobry jak Darcy Ward

Dodany 27-06-2017, 12:59, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ, Zawody młodzieżowe ,

Patrick Hansen ukończył ubiegłoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na piątej pozycji. W tym roku Duńczyk będzie miał okazję do poprawienia tego rezultatu. Hansen co prawda nie zdołał wywalczyć awansu w eliminacjach, jednak zaprezentował się na tyle dobrze, ż organizatorzy postanowili przyznać mu stałą "dziką kartę”. (więcej…)

Nadal nie wiadomo kiedy Nicki Pedersen wróci na tor

Dodany 18-06-2017, 14:28, do: PGE Ekstraliga , Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ, SEC,

Nicki Pedersen wydał specjalnie oświadczenie, w którym informuje, że na chwilę obecną nie wiadomo kiedy wróci na tor. Poniżej prezentujemy Państwu jego treść w całości. (więcej…)

Lista uczestników IMŚJ

Znamy już nazwiska wszystkich uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej prezentujemy listę zawodników, którzy pojadą w finałach IMŚJ. W stawce jest aż czterech polskich żużlowców. (więcej…)

Juniorzy wkraczają do gry

Dodany 22-05-2017, 16:38, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ,

EKO -DIR FIM Speedway U-21 World Championship, pod taką nazwą wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który zostanie zainaugurowany 23 lipca w Poznaniu. Tytułu najlepszego młodzieżowego żużlowca na świecie bronić będzie Australijczyk Max Fricke. (więcej…)

Maksym Drabik najlepszy w Pardubicach

W piątek na torze w Pardubicach została rozegrana pierwsza Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach tych z kompletem piętnastu punktów zwyciężył Maksym Drabik. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowe wyniki tej imprezy. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 59 60 następne »