Hubert Łęgowik z kontraktem w Danii

Dodany 18-08-2017, 20:19, do: Inne kraje,

Włodarze klubu Metal Speedway League poinformowali na łamach swojej strony, że do drużyny dołączył nowy zawodnik. Podpis pod kontraktem złożył Hubert Łęgowik. Zawodnik rodem z pod Jasnej Góry zadebiutuje w barwach swojego klubu z Dani już w najbliższym potkaniu. (więcej…)

Piotr Protasiewicz podpisał kontrakt z Esbjerg Motorsport

Dodany 22-12-2016, 13:21, do: Inne kraje,

Piotr Protasiewicz podpisał kontrakt w Danii. Żużlowiec będzie w 2017 roku zdobywał punkty dla Esbjerg Motorsport. W minionym sezonie popularny "Pepe" wystąpił w trzech spotkaniach Superligi. To nie jedyna umowa w lidze zagranicznej tego zawodnika. Polak nie rezygnuje również ze startów w szwedzkiej Elitserien. Nadal swoją jazdą cieszyć będzie kibiców Indianerny Kumla.

Metal Speedway League: trzech Polaków i remis w Grindsted

Dodany 25-08-2016, 21:09, do: Inne kraje,

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy Grindsted Speedway Klub a Team Flejsted. Najskuteczniejszym z Polaków był Kacper Gomólski (10+2), dziewięć "oczek" z dwoma bonusami zdobył Sebastian Ułamek, a Dominik Kossakowski zakończył udział w spotkaniu z dorobkiem 4 punktów. (więcej…)

Lista startowa turnieju Karl-Heinz Podeyn Pokal

Dodany 06-08-2016, 12:11, do: Inne kraje, Zawody indywidualne ,

Już dziś w niemieckim miasteczku Ludwigslust odbędzie się turniej Karl-Heinz Podeyn Pokal, w którym wystartuje aż czterech Polaków. Znana jest już lista startowe na to wydarzenie. Start o 20.00. (więcej…)

U21: Dania najlepsza na Łotwie

Dodany 17-07-2016, 20:53, do: Inne kraje,

W niedzielę odbyły się zawodu U21 na torze w Daugavpils. Najlepsi okazali się Duńczycy. Podium uzupełnili Czesi i Łotysze. Czwarte miejsce natomiast przypadło Norwegom w okrojonym składzie. (więcej…)

Liga rosyjska: Wostok znów zwyciężył

Dodany 13-07-2016, 09:27, do: Inne kraje,

Wostok Władywostok zwyciężył w tym sezonie po raz piąty i jest coraz bliżej obrony mistrzowskiego tytułu. Mega-Łada natomiast wciąż pozostaje bez punktów. (więcej…)

Bundesliga: Pieszczek niepokonany w Brokstedt

Dodany 10-07-2016, 15:08, do: Inne kraje,

Dotkliwej porażki na własnym obiekcie doznali zawodnicy MSC Brokstedt Wikinger. "Wikingowie" przegrali z AC Landshut Devils 28:58. Komplet punktów dla zwycięzców wywalczył Krystian Pieszczek. Drugi z Polaków, Przemysław Pawlicki zgromadził zaledwie cztery "oczka" na swoim koncie. (więcej…)

Bundesliga: Zwycięstwa drużyn gości

Dodany 06-07-2016, 09:29, do: Inne kraje,

W sobotę (03.07) rozegrane zostały dwa kolejne spotkania niemieckiej Speedway Bundesligi. W obu przypadkach zwycięstwa odniosły drużyny gości. Szczególnie dotkliwej porażki doznali zawodnicy DMV White Tigers. (więcej…)

IMEJ: Skandynawskie eliminacje dla Andersena

Dodany 02-07-2016, 15:03, do: Inne kraje, Zawody młodzieżowe ,

Mikkel Andersen zwyciężył w skandynawskich eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Duńczyk wywalczył w fińskim Varkaus trzynaście punktów. Dość niespodziewanie awans uzyskał Lasse Frederiksen z Norwegii. Finał odbędzie się 10 września w Lamothe-Landerron. (więcej…)

Liga rosyjska: Wostok coraz bliżej obrony tytułu

Dodany 01-07-2016, 11:00, do: Inne kraje,

Rozgrywki ligi rosyjskiej zbliżają się do półmetka. W czwartkowym meczu broniący tytułu Wostok Władywostok po raz drugi pokonał Turbinę Bałakowo. Tym razem 37:21. Nietypowy wynik spowodowany jest tym, że spotkanie zostało zakończone po rozegraniu dziesięciu biegów. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 299 300 następne »