Canal+ zaprasza na Grand Prix

Dodany 20-07-2017, 11:42, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Fani speedwaya z niecierpliwością czekają na Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na torze stadionu Millenium w Cardiff toczyć się będzie zacięta walka o kolejne punkty klasyfikacji cyklu SGP.Po turnieju w duńskim Horsens nowym liderem został Jason Doyle, który zrównał się punktami z Patrykiem Dudkiem, ale wyprzedza go dzięki niższemu numerowi startowemu. W walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata stawka jest bardzo wyrównana i każdy punkt może mieć znaczenie. Transmisja zawodów w sobotę o 17:30 w Canal+.

Maciej Janowski wygrywa w Horsens! (wyniki)

Dodany 24-06-2017, 20:44, do: SGP ,

Maciej Janowski wygrał turniej Grand Prix rozgrywany na torze w Horsens. Podium uzupełnili Emil Sajfutdinow i Patryk Dudek. (więcej…)

Znamy listę startową Grand Prix Danii

Dodany 23-06-2017, 17:32, do: Zawody indywidualne , SGP ,

W sobotę 24 czerwca zostanie rozegrana piąta runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy świata rywalizować będą w Grand Prix Danii. W piątek zawodnicy wylosowali numery startowe na ten turniej. Poniżej prezentujemy Państwu listę startową tej imprezy. (więcej…)

Lista startowa Grand Prix Challenge w Togliatti

Dodany 22-06-2017, 08:06, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Pięciu polskich zawodników pojedzie 19 sierpnia w Grand Prix Challenge w Togliatti. O awans do cyklu 2018 powalczą: Adrian Miedziński, Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak i Piotr Pawlicki. Poniżej prezentujemy Państwu pełną listę startową tego turnieju. (więcej…)

DPŚ i Speedway Grand Prix zostają na kolejne lata w nc+

Dodany 20-06-2017, 22:23, do: Zawody indywidualne , SGP , SWC,

Platforma nc+ przedłużyła umowę z BSI Speedway Limited na prawa telewizyjne do pokazywania najważniejszych światowych wydarzeń w żużlowym świecie. Fani speedwaya będą mogli śledzić zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata oraz Drużynowy Puchar Świata aż do 2021 r wyłącznie na platformie nc+. (więcej…)

Piotr Pawlicki dla NiceSport.pl:

Piotr Pawlicki dla NiceSport.pl: "Nie chciałbym tej całej sytuacji komentować"

Dodany 16-06-2017, 04:00, do: SGP , PGE Ekstraliga ,

Zawodnicy Fogo Unii Leszno przed niedzielnym meczem we Wrocławiu zapowiadali walkę o zwycięstwo na Stadionie Olimpijskim. Z tych planów nic nie wyszło. Podopieczni Rafała Dobruckiego prowadzenie w pojedynku z "Bykami" objęli po pierwszym biegu, a potem cały czas kontrolowali przebieg tego pojedynku. Dziesięć punktów dla Fogo Unii Leszno przywiózł w tym starciu Piotr Pawlicki. Żużlowiec nie jest do końca zadowolony ze swojej postawy w tym spotkaniu. (więcej…)

Jason Doyle wygrywa w Czechach

Dodany 11-06-2017, 14:36, do: SGP ,

Jason Doyle wygrał IV rundę Speedway Grand Prix w Czechach. Miejsca na podium uzupełnili Greg Hancock i Vaclav Milik. (więcej…)

Znamy listę startową Grand Prix Czech

Dodany 09-06-2017, 18:37, do: Zawody indywidualne , SGP ,

W sobotę 10 czerwca zostanie rozegrana czwarta runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy świata rywalizować będą w Grand Prix Czech. W piątek zawodnicy wylosowali numery startowe na ten turniej. Poniżej prezentujemy Państwu listę startową tej imprezy. (więcej…)

Aktualna klasyfikacja generalna cyklu Speedway Grand Prix

Dodany 30-05-2017, 14:30, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Za nami trzy turnieje tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Żużlowcy rywalizowali już w Krsko, Warszawie oraz Daugavpils. Poniżej prezentujemy Państwu klasyfikację generalną Indywidualnych Mistrzostw Świata. (więcej…)

Piotr Pawlicki zwycięzcą Grand Prix Łotwy

Dodany 27-05-2017, 21:46, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Piotr Pawlicki zwyciężył w rozegranym w sobotę Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce w tych zawodach zajął Patryk Dudek. Na najniższym stopniu podium stanął Maciej Janowski. Natomiast z powodu defektu motocykla biegu finałowego nie ukończył Jason Doyle. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 253 254 następne »