Max Fricke:

Max Fricke: "Frustrujący jest dla mnie brak siły"

Dodany 18-09-2017, 04:30, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ, SGP ,

Max Fricke zadebiutował w sobotę w cyklu Speedway Grand Prix. Żużlowiec w turnieju rozgrywanym na torze w Teterow zastąpił kontuzjowanego Nielsa Kristiana Iversena. Niestety Australijczyk nie może tego występu zaliczyć do udanych. "Kangur" zajął w tej imprezie ostatnie miejsce z wywalczonym zaledwie jednym punktem. Nie był więc to wymarzony start dla tego zawodnika. (więcej…)

Paweł Przedpełski pojedzie z dziką kartą w Toruniu

Dodany 13-09-2017, 11:11, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Paweł Przedpełski otrzyma kolejną okazję do jazdy w mistrzostwach świata w swoim rodzinnym mieście. Wystąpi z dziką kartą w NICE Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski.Przedpełski założy plastron z numerem 16. w zaplanowanym na 7 października turnieju na toruńskiej Motoarenie. (więcej…)

Matej Zagar wygrywa Grand Prix w Teterow ! (wynik)

Dodany 11-09-2017, 19:57, do: SGP ,

Matej Zagar zwyciężył w GP Niemiec przywożąc za sobą Martina Vaculika i Jasona Doyla. Sobotnia runda Grand Prix nie była dobrą dla Polaków. Najlepszy z nich - Patryk Dudek uplasował się dopiero na szóstej pozycji. (więcej…)

Tai Woffinden wygrywa w Gorzowie

Dodany 27-08-2017, 03:02, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Tai Woffinden wygrał w rozegranym w sobotę na torze w Gorzowie Wielkopolskim Grand Prix Polski. Drugie miejsce w tych zawodach zajął Patryk Dudek. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Jason Doyle, Na końcu stawki przyjechał Bartosz Zmarzlik. (więcej…)

Czas na wielkie ściganie. Zapowiedź Speedway Grand Prix w Gorzowie

Dodany 25-08-2017, 16:28, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Po dwutygodniowej przerwie najlepsi żużlowcy świata zawitają do Gorzowa. Będzie to ósma runda, a zarazem druga odbywająca się w Polsce. Początek zawodów w sobotę o godzinie 19.Na ten moment liderem klasyfikacji generalnej jest Polak-Maciej Janowski z dorobkiem 88 punktów, który od trzech rund jedzie w wielkim finale. (więcej…)

Znamy listę startową Grand Prix Polski w Gorzowie

Dodany 25-08-2017, 16:17, do: Zawody indywidualne , SGP ,

W sobotę 26 sierpnia zostanie rozegrana ósma runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Najlepsi żużlowcy świata rywalizować będą w Grand Prix Polski na torze w Gorzowie. W piątek zawodnicy wylosowali numery startowe na ten turniej. Poniżej prezentujemy Państwu listę startową tej imprezy. (więcej…)

Cykl SGP z trzema zawodnikami rezerowymi

Dodany 23-08-2017, 20:58, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Vaclav Milik, Michael Jepsen Jensen i Andzejs Lebedevs zostali powołani na dodatkowych rezerwowych FIM Speedway Grand Prix.Obok nominowanych przed sezonem Petera Kildemanda, Martina Smolinskiego i Maxa Fricke, trzeci zawodnik Mitas SGP Czech będzie teraz czwartym kwalifikowanym rezerwowym. Pojedzie w plastronie z numerem 225. (więcej…)

Piotr Pawlicki pojedzie w Gorzowie

Dodany 22-08-2017, 11:48, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Piotr Pawlicki poinformował, że wystartuje w MIB Nordic Gorzów SGP Polski mimo zmagania się ze złamaniem nogi. Po paru intensywnych dniach Pawlicki odpuści start w meczu Lejonen w lidze szwedzkiej. W sobotę zajął szóste miejsce w GP Challenge w Togliatti, zaś w niedzielę wywalczył dla Fogo Unii Leszno 11+2 punkty w spotkaniu przeciwko ROW Rybnik. (więcej…)

Kontuzja Nielsa Kristiana Iversena

Dodany 22-08-2017, 00:46, do: Zawody indywidualne , PGE Ekstraliga , SGP ,

Nielsa-Kristiana Iversena może czekać nawet sześć tygodni bez startów po złamaniu ramienia w niedzielnym meczu Cash Broker Stali Gorzów. Były medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata zderzył się z Karolem Baranem w trzecim biegu meczu przeciwko Włókniarzowi Vitroszlif Crossfit Częstochowa. (więcej…)

Przemysław Pawlicki zwyciężył w Grand Prix Challenge

Dodany 20-08-2017, 06:21, do: Zawody indywidualne , SGP ,

Przemysław Pawlicki i Patryk Dudek wywalczyli awans do cyklu GP 2018. Na podium znalazł się też Artiom Łaguta. Rosjanin do końca walczył o zwycięstwo. W dodatkowym biegu z Przemysławem Pawlickim przewrócił się i został wykluczony z powtórki. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 254 255 następne »