SWC: Polska Drużynowym Mistrzem Świata!

Dodany 09-07-2017, 08:13, do: SWC,

Reprezentacja Polski zwyciężyła w Lesznie broniąc tym samym tytułu Drużynowych Mistrzów Świata. Team pod wodzą Marka Cieślaka pokonał Szwedów, Rosjan i Brytyjczyów. (więcej…)

Andriej Kudriaszow dla NiceSport.pl:

Andriej Kudriaszow dla NiceSport.pl: "Nie wyszedł mi mój pierwszy wyścig"

Dodany 08-07-2017, 11:56, do: SWC,

Rosjanie zwyciężyli w piątek w turnieju barażowym Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Duży wkład w końcowy sukces Rosjan miał Andriej Kudriaszow. Żużlowiec ten dla swojego kraju wywalczył dziesięć punktów. Jak zawodnik ocenia piątkowy turniej? (więcej…)

SWC: Rosjanie wygrywają baraż w Lesznie

Dodany 07-07-2017, 20:17, do: SWC,

Reprezentacja Rosji wygrała baraż Drużynowego Pucharu Świata rozegrany w piątkowy wieczór w Lesznie. Tym samy dołączyła do Polski, Wielkiej Brytanii i Szwecji w walce o tytuł najlepszej drużyny świata. (więcej…)

Informacje organizacyjne - 2017 Monster Energy FIM Speedway World Cup

Dodany 06-07-2017, 12:51, do: SWC,

W piątek i sobotę (7 i 8 lipca) na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się Baraż i Finał 2017 Monster Energy FIM Speedway World. Początek turnieju barażowego i finałowego zaplanowano na godzinę 19:00. W trosce o komfort i bezpieczeństwo podczas zawodów przekazujemy zbiór ważnych informacji organizacyjnych. Rozkład godzinowy wygląda identycznie w piątek i sobotę! (więcej…)

Polska wygrywała już w Lesznie

Dodany 06-07-2017, 06:05, do: SWC,

Już w sobotę, ósmego lipca, odbędzie się finał Drużynowego Pucharu Świata. Rozdanie medali dla najlepszych żużlowych reprezentacji odbędzie się w Lesznie po raz trzeci. W latach 2007, 2009 na stadionie im. Alfreda Smoczyka najlepsi okazali się Polacy. Pierwszy z trzech finałów Drużynowego Pucharu Świata odbył się w Lesznie w 2007 roku. (więcej…)

SWC: Szwedzi najlepsi w Vastervik

Dodany 04-07-2017, 21:06, do: SWC,

Reprezentacja Szwecji wygrała II półfinał Drużynowego Pucharu Świata awansując tym samym bezpośrednio do finału. Podium uzupełnili Rosjanie i Łotysze, którzy zmierzą się w barażu. (więcej…)

Po ósme złoto

Dodany 04-07-2017, 00:54, do: SWC,

Po raz trzeci w Lesznie, zawodnicy Żużlowej Reprezentacji Polski staną do obrony trofeum Ove Fundina, przyznawanego za zwycięstwo w Drużynowym Pucharze Świata. Polacy bronią tytułu, który zdobyli przed rokiem w Manchesterze. (więcej…)

Intensywny poniedziałek czeka Żużlową Reprezentację Polski

Dodany 01-07-2017, 05:20, do: SWC,

Intensywny poniedziałek czeka Żużlową Reprezentację Polski, która od 3 lipca zacznie przygotowania do FINAŁU 2017 Monster Energy Fim Speedway World Cup, który 8 lipca zaplanowano na stadionie im. Alfreda Smoczyka. O godzinie 14:00 zawodnicy zjedzą wspólny obiad, a już godzinę później w leszczyńskim Ratuszu rozpocznie się oficjalna konferencja prasowa. (więcej…)

Zostało już tylko 1500 biletów na Finał 2017 Monster Energy Speedway World Cup

Dodany 27-06-2017, 13:38, do: SWC,

Zostało już tylko 1500 biletów na Finał 2017 Monster Energy FIM Speedway World Cup, który 8 lipca odbędzie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. W sprzedaży ciągle można kupić wejściówki na piątkowy baraż. (więcej…)