Betard Sparta Wrocław wygrywa w Łodzi

Dodany 20-06-2017, 17:49, do: Zawody młodzieżowe ,

Zwycięstwem zawodników Betard Sparty Wrocław zakończył się rozegrany we wtorek w Łodzi półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowe wyniki tych zawodów. (więcej…)

Rafał Karczmarz najlepszy w Pile

Dodany 09-06-2017, 15:43, do: Zawody indywidualne , Zawody młodzieżowe ,

Rafał Karczmarz zwyciężył w rozegranej w czwartek na torze w Pile trzeciej rundzie eliminacyjnej Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans do półfinału wywalczyło czterech najlepszych zawodników. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowe wyniki tej imprezy. (więcej…)

Juniorzy Get Well Toruń wygrywają na własnym torze

Dodany 08-06-2017, 10:49, do: Zawody młodzieżowe ,

Zawodnicy Get Well Toruń zwyciężyli w VI rundzie eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy B rozegranej na MotoArenie. Zawodników gospodarzy do zwycięstwa poprowadził w tych zawodach Daniel Kaczmarek. Aktualny Indywidualny Mistrz Polski w trzech swoich startach zgromadził na swoim koncie komplet dziewięciu punktów. (więcej…)

Młodzież przegrywa z pogodą

Dodany 06-06-2017, 17:37, do: Zawody młodzieżowe ,

Nie odbędą się zaplanowane na wtorek i środę eliminacje Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na przeszkodzie juniorskim zmaganiom stanęła pogoda. Dziś miał się odbyć turniej w Rawiczu, z udziałem juniorów Betard Sparty Wrocław. Zawody odwołano jeszcze wczoraj, ze względu na fatalne prognozy pogody. Podobny los spotkał dziś zaplanowaną na środę eliminację we Wrocławiu. (więcej…)

DMPJ: Grupa Azoty Unia Tarnów i Lokomotiv Daugavpils wygrywają w Tarnowie

Dodany 01-06-2017, 15:18, do: Zawody młodzieżowe ,

IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zakończyła się zwycięstwem juniorów Grupy Azoty Unii Tarnów i Lokomotivu Daugavpils. (więcej…)

El. MIMP: Juniorskie ściganie w Tarnowie (wyniki)

Dodany 01-06-2017, 15:12, do: Zawody młodzieżowe ,

We wtorkowe popołudnie do Tarnowa zawitali młodzieżowcy by ścigać się w eliminacjach do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Awans do finału wywalczyło czterech pierwszych zawodników. (więcej…)

Lista uczestników IMŚJ

Dodany 27-05-2017, 15:40, do: Zawody indywidualne , IMŚJ/DMŚJ, Zawody młodzieżowe ,

Znamy już nazwiska wszystkich uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej prezentujemy listę zawodników, którzy pojadą w finałach IMŚJ. W stawce jest aż czterech polskich żużlowców. (więcej…)

We wtorek Eliminacje MIMP

Dodany 24-05-2017, 06:32, do: Zawody indywidualne , Zawody młodzieżowe ,

We wtorek 30 maja w Świętochłowicach odbędą się Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początek zawodów o godzinie 17:00. Awans uzyska pięciu zawodników, a szósty będzie zawodnikiem rezerwowym. (więcej…)

Maksym Drabik najlepszy w Pardubicach

W piątek na torze w Pardubicach została rozegrana pierwsza Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach tych z kompletem piętnastu punktów zwyciężył Maksym Drabik. Poniżej prezentujemy Państwu szczegółowe wyniki tej imprezy. (więcej…)

Cash Broker Stal Gorzów najlepsza w Ostrowie

Dodany 19-05-2017, 15:19, do: Zawody młodzieżowe ,

W czwartek juniorzy rywalizowali na torze w Ostrowie Wielkopolskim w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Impreza zakończyła się zwycięstwem zawodników Cash Borker Stali Gorzów. Zespół ten do zwycięstwa poprowadził Kamil Nowacki, zdobywca dziesięciu punktów. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 135 136 następne »