AKŻ Walczne Orły Gniezno górą w meczu amatorów

Dodany 10-07-2016, 20:41, do: Żużel amatorski,

Żużlowcy - amatorzy z Gniezna wysoko pokonali zawodników AKŻ Speedway Ostrów 60:42 w rozegranym w sobotę spotkaniu. (więcej…)

AKŻ Waleczne Orły Gniezno - AKŻ Speedway Ostrów 60:42 (wynik)

Dodany 09-07-2016, 17:38, do: Pozostałe, Żużel amatorski,

W rozegranym w sobotę spotkaniu żużlowców - amatorów, drużyna AKŻ Waleczne Orły Gniezno pokonała na swoim torze zespół AKŻ Speedway Ostrów 60:42. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził w tym meczu zdobywca kompletu piętnastu punktów Mateusz Durkowiak. (więcej…)

W sobotę pierwsze zawody na torze w Gnieźnie

Dodany 04-07-2016, 20:11, do: Żużel amatorski,

Dzięki uprzejmości Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego START, już w najbliższą sobotę (9 lipca) na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 swój pierwszy mecz w tym sezonie odjadą żużlowcy-amatorzy z Gniezna. Początek zawodów zaplanowano na godz. 16.00. (więcej…)

Leszek Nowicki najlepszy w Łodzi (wideo)

Dodany 20-07-2015, 09:42, do: Żużel amatorski,

W minioną niedzielę (19.07) na torze w Łodzi rozegrany został trening punktowany żużlowców-amatorów Skrzydlewska Cup. W zawodach zwyciężył Leszek Nowicki z Chóraganu Zielona Góra. Drugi był jego kolega klubowy, Tomasz Dutka, a na najniższym stopniu podium stanął "ex-rider", Radosław Maciejewski. (więcej…)

Wielkie emocje i świetna zabawa w Ostrowie

Dodany 13-07-2015, 13:33, do: Żużel amatorski,

Żużlowcy-amatorzy już po raz drugi spotkali się na torze w Ostrowie Wielkopolskim. W zawodach zasłużenie zwyciężył Mateusz Durkowiak. Zawodnik z Lginia wywalczył komplet punktów a także ustanowił najlepszy czas dnia. (więcej…)

Mateusz Durkowiak zwyciężył w II Turnieju Żużlowców-Amatorów w Ostrowie Wielkopolskim

Dodany 11-07-2015, 16:02, do: Żużel amatorski,

Podczas dzisiejszego turnieju żużlowców-amatorów zwycięstwo odniósł Mateusz Durkowiak. Drugi był Michał Wróblewski, a trzeci Niemiec, Michael Walczak. Zawodnicy odjechali trzy serie, bowiem czwarta została odwołana ze względu na awarię polewaczki. (więcej…)

Zapraszamy na sobotnie relacje live w NiceSport.pl

Dodany 11-07-2015, 10:27, do: Zawody indywidualne , SEC, Żużel amatorski,

W sobotę 11 lipca, portal NiceSport.pl, przeprowadzi dla Państwa bezpośrednią transmisję z dwóch imprez żużlowych. O godzinie 14.00, rozpocznie się relacja z drugiej edycji Turnieju Żużlowców - Amatorów . Natomiast o 19.00, rozpoczniemy transmisję z drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy w Landshut. (więcej…)

AKŻ Speedway Ostrów - Tasmania Racing 40:50 (wynik)

Dodany 27-06-2015, 11:16, do: Żużel amatorski,

Sobotni trening punktowany żużlowców amatorów w Ostrowie zakończył się zwycięstwem drużyny Tasmiana Racing. Najlepszymi zawodnikami tych zawodów byli Artur Piotrowski i Mateusz Durkowiak. (więcej…)

"Żużlowy podróżnik" - rozmowa z Dariuszem Karwackim, żużlowcem-amatorem z Bydgoszczy

Dodany 24-06-2015, 20:44, do: Żużel amatorski,

O pochodzącym z Bydgoszczy Dariuszu Karwackim można powiedzieć, że jest żużlowym obieżyświatem. Zawodnik amatorskiej drużyny Old Boys Speedway Club przemierza nasz kraj, zdobywając kolejne tory. Wszędzie gdzie się pojawia zaraża swoim optymizmem. Jest doskonale znany i lubiany wśród żużlowców-amatorów. To także świetny żużlowiec, notujący bardzo dobre rezultaty podczas zawodów. W ostatnich dniach został także honorowym członkiem nowo powstałego stowarzyszenia AKŻ Speedway Ostrów. (więcej…)

Amatorzy z nowym klubem

Dodany 14-06-2015, 20:26, do: Żużel amatorski,

Żużel amatorski w Polsce coraz bardziej się rozwija. Z roku na rok powiększa się nie tylko grono zawodników, ale także stowarzyszeń zrzeszających zawodników, którzy speedway traktują jako hobby i zabawę. Do tej grupy dołącza teraz kolejny zespół. (więcej…)

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 następne »