nicesport.pl

sport, rekreacja, turystyka, lifestyle

Sport

Stroje piłkarskie – jak wygląda przepisowy strój do gry?

Stroje piłkarskie – jak wygląda przepisowy strój do gry?

Stroje piłkarskie powinny być wygodne, estetyczne, wytrzymałe i oddychające. Przepisowy komplet do gry składa się z koszulki z krótkim rękawem, krótkich spodenek i wysokich getrów, które mogą stanowić dodatkową warstwę ochronną lub praktyczny element maskujący ochraniacze. Sprawdź koniecznie, jak wygląda zgodny z przepisami, wygodny strój do gry w piłkę nożną!

Koszulka piłkarska 

Koszulka piłkarska jest jednym z bardziej reprezentacyjnych elementów, na który składają się stroje piłkarskie. Przepisowa koszulka klubowa powinna mieć jednolity, spójny dla całej drużyny kolor, a także odpowiednią personalizację. Na koszulki piłkarskie nanosi się najczęściej: nazwę zespołu, numer zawodnika, a także dodatkowe elementy graficzne: logotypy sponsorów, herby, loga klubów lub szkółek piłkarskich. Zamawiając stroje piłkarskie PEHA możesz liczyć na bezpłatną personalizację koszulek. Nadruki otrzymasz gratis!

strój piłkarski

Spodenki piłkarskie

Kolejnym z elementów, na jakie składają się stroje piłkarskie, są spodenki. Spodenki piłkarskie powinny być wykonane z lekkiej, oddychającej dzianiny, wzbogacone  nie uciskającą, wygodną w noszeniu gumką w pasie. Wewnątrz mogą mieć część majtkową z lekkiej, komfortowej siateczki. 

Stroje piłkarskie – koszulka i spodenki

Stroje piłkarskie PEHA są wykonane z oddychającej dzianiny CoolMax o właściwościach chłodzących. Czysty, 100% poliester chroni skórę przed dyskomfortem, zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz materiału, a także jest szybkoschnący i miły w dotyku. 

strój piłkarza

Getry piłkarskie 

Getry piłkarskie to jeden z elementów strojów do piłki nożnej. Nie tylko stanowią one dodatkowy element wzbogacający wizualnie strój, ale również pełnią funkcję praktyczną: chronią nogi przez powierzchownymi uszkodzeniami, a także przytrzymują ochraniacze na piszczele (jeżeli zawodnik ich używa). Getry piłkarskie powinny być elastyczne i spójne kolorystycznie dla wszystkich zawodników z drużyny. Alternatywą tego elementu mogą być zwykłe skarpety sportowe. Piłkarze korzystają z nich często na niezobowiązujących treningach, noszą do dresów piłkarskich  itp. 

Stroje piłkarskie poliestrowe są najlepszych wyborem na wyposażenie drużyny w klubową odzież. Jeżeli chcesz wybrać najlepiej – szukaj kompletów u sprawdzonych, polskich producentów odzieży sportowej. To gwarancja wygody i maksymalnej satysfakcji z zakupu!

Udostępnij