Strona główna
Sport
Tutaj jesteś

Szkółka piłkarska dla dziecka w Rzeszowie

10 stycznia 2022 Szkółka piłkarska dla dziecka

W Polsce i na świecie piłka nożna to wciąż najpopularniejsza dyscyplina sportu, która corok przyciąga nowychentuzjastów tego sportu. Już od najmłodszych lat rodzice przyprowadzą dzieci na zajęcia piłkarskie, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej szkółki piłki nożnej, ponieważ tam kształtują się nie tylko umiejętności sportowe, alerównież charakter dziecka.

Akademia piłkarska Grunwald Budziwój Rzeszów to idealne miejsce do sportowego i mentalnego rozwoju pociechy. Szkółka powstała z inicjatywy trenerów i rodziców, jako propozycja dla tych, którym zależy na wychowywaniu młodego pokolenia poprzez sport. W Grunwaldzie liczy się nie tylko dobra zabawa, ale również przyjaźń, rywalizacja, ciężka praca, poświęcenie oraz zaangażowanie – to sprawia, że mali sportowcy mogą realizować swoją pasję w duchu sportowej walki prowadzonej fair play.

szkółka dla dzieci

Ludzie w Rzeszowie skupieni wokół Grunwaldu tworzą zgraną grupę od 10 lat, szkółka została założona w 2012 roku i w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Od momentu powstania cały czas jest rozwijana baza sportowa dla piłkarzy – modernizowany jest stadion oraz boisko treningowe, do dyspozycji szkółki są 2 Orliki, zlokalizowane w tej najmłodszej dzielnicy Rzeszowa. Zarząd klubu kładzie duży nacisk na tworzenie jak najlepszych warunków do treningu dla podopiecznych trenujących w szkółce, a także stale dąży do rozwoju obiektu i form spędzania wolnego czasu.

szkółka piłkarska

Podstawpwymcelem SP Grunwald w Rzeszowie jest rozwój wszystkich dzieci poprzez zachęty do aktywnego uczestniczenia w zajęciach sportowych i atrakcjach organizowanych przez klub.Z podopiecznymipracuje 10 doświadczonych trenerów posiadających licencje piłkarskie UEFA A, B oraz C, którzy poprzez swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętne podejście do dzieci potrafią rozbudzić ducha sportowej walki u każdego malucha.

Aktualnie w szkółce trenuje około 200 dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku od 4 do 16 lat, które podzielone są na grupy wg wieku i umiejętności. Nad ich treningami czuwają trenerzy z pasją, którym zależy na jak najlepszych wynikach oraz zadowoleniu podopiecznych.

szkółka piłkarska dzieci

Akademia piłkarska Grunwald tooprócz treningów i sparingów również zagraniczne turnieje i wyjazdy, a także zimowe i letnie obozy sportowe, półkolonie sportowe, wyjazdy na mecze, podczas których można zobaczyć piłkarzy Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski. Takich atrakcjii aktywności nie zapewnia żadna inna szkółka piłkarska dla dzieci w Rzeszowie!

W SP Grunwald Budziwój stawia się na:

  • intensywny rozwój sportowy wszystkich podopiecznych
  • zadowolenie każdego dziecka z organizowanych zajęć sportowych
  • rozwój bazy sportowej
  • dobry kontakt z rodzicami oraz z opiekunami małych piłkarzy
  • sprawdzoną kadrę, która ma dużą wiedzę i wie, jak szlifować młode talenty
  • ciekawe i zróżnicowane treningi dopasowane specjalnie do wieku i możliwości podopiecznych
  • tworzenie pozytywnych postaw wśród najmłodszych

Kompleksowa oferta Grunwaldu sprawia, że to najciekawsza szkółka piłkarska dla dzieci w Rzeszowie, która dba o rozwój dziecka na każdej płaszczyźnie, a największe talenty rozpoczynające swoją przygodę z piłką w tym klubie dziś trenują w najlepszych akademiach piłkarskich w Polsce i regionie!

Jak długo boli noga po endoprotezie biodra?

Redakcja nicesport.pl

Miłośnicy aktywnego trybu życia, którzy chcą dzielić się na co dzień swoją wiedzą dotyczącą każdej dziedziny życia! Inspiruj się, zdobywaj nowe informacje i rozwijaj swoje zainteresowania razem z nami!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czy siłownia to sport?
Czy joga to sport?

Czy joga to sport?

22 marca 2024

Czy wędkarstwo to sport?

Jesteś zainteresowany reklamą?