nicesport.pl

sport, rekreacja, turystyka, lifestyle

Lifestyle

Co oferują hotele przyjazne psom?

Co oferują hotele przyjazne psom?

Wyjazd na wakacje czy chociażby na weekend ze swoim pupilem nie zawsze jest możliwy. Powodem jest fakt, iż nie wszystkie hotele akceptują zwierzęta domowe, w tym przede wszystkim psy. Gdzie znaleźć hotele przyjazne psom i co oferują tego typu obiekty noclegowe?

Hotel przyjazny zwierzęciu- czyli jaki?

Pobyt z psem w hotelu stanowi pewne wyzwanie, gdyż musimy zadbać o to, aby pupil poczuł się dobrze w nowym miejscu, a jednocześnie nie spowodował żadnych szkód. Hotelarze, którzy nazywają swoje obiekty „przyjaznymi zwierzętom”, powinny zadbać o to, aby:

  • w pokojach znajdowały się kąciki dla zwierząt,
  • pokoje były wyposażone w miski na karmę i wodę,
  • na recepcji dostępne były woreczki na odchody,
  • zwierzęta mogły swobodnie poruszać się po obiekcie, oczywiście zgodnie z zasadami sanitarnymi.

Dla komfortu wszystkich gości, osoby przyjeżdżające ze zwierzętami powinny być meldowane w innej części budynku, niż osoby przyjeżdżające bez zwierząt. Dzięki temu można uniknąć przykrych sytuacji, związanych na przykład z kontaktem ze zwierzęciem alergika.

Które hotele są przyjazne psom?

Choć wyjazdy wakacyjne czy weekendowe z pupilami stają się coraz popularniejsze, wciąż nie wszystkie obiekty akceptują zwierzęta. Łatwo znaleźć tego typu hotele w większych miastach, na przykład w Warszawie czy w Krakowie, trudniej jednak o miejsca przyjazne psom w mniejszych miejscowościach. Chcąc wypocząć razem ze swoim pupilem, warto wybrać hotel Krynica Morska, który zaprasza psy każdej rasy, w każdym wieku. Hotel Krynica Morska zapewnia wszelkie udogodnienia, dzięki którym właściciele zwierząt i ich pupile będą mogli poczuć się komfortowo. Jednocześnie nie trzeba rezygnować z podróżowania ze swoim zwierzęciem, szukać dla niego miejsca w specjalnym hotelu dla psów czy oddawać pod opiekę osobie bliskiej, na czas naszego wyjazdu.

Pobyt z psem w hotelu- czy trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami?

Właściciele czworonogów często zastanawiają się, czy za pobyt zwierzęcia w hotelu będą musieli dopłacić? Otóż w większości przypadków tak, jednak opłata za zwierzę wynosi od kilkudziesięciu do około 150-200 zł. Ma ona pomóc pokryć koszty zakupu dodatkowych środków czystości (do posprzątania pokoju po wizycie psa) oraz różnego typu artykułów, takich jak woreczki na odchody, z których mogą korzystać właściciele zwierząt. Właściciele psów w większości przypadków muszą zapewnić zwierzęciu wyżywienie we własnym zakresie, choć czasami istnieje możliwość zakupu saszetek z karmą na recepcji. Pamiętajmy jednocześnie, że zwierzę nie powinno przebywać samo na terenie ośrodka, w którym początkowo może czuć się niepewnie.

Udostępnij